Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo
nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??
ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele

já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý