d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 28 2007 10:08am
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 29 2007 04:25am
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 29 2007 04:39am
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 10:25am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?


frenzy si nabijes treba o valku shadowa a pak nekoho dobehnes ^^ aspon tak to rikal zero :-)

Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 29 2007 05:19am
Quote (Rakiii @ Wed, Aug 29 2007, 10:39am)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 10:25am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?


frenzy si nabijes treba o valku shadowa a pak nekoho dobehnes ^^ aspon tak to rikal zero :-)


ajo, to me nenapadlo, ale nikdy jsme to nevidel v pouziti smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 05:26am
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 11:19am)
Quote (Rakiii @ Wed, Aug 29 2007, 10:39am)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 10:25am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?


frenzy si nabijes treba o valku shadowa a pak nekoho dobehnes ^^ aspon tak to rikal zero :-)


ajo, to me nenapadlo, ale nikdy jsme to nevidel v pouziti smile.gif


na blutmooru jsme to tak delali bezne....
ja mel ale ucitele jinych formatu... to se nedava srovnat, ze sae?smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 29 2007 05:27am
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 11:19am)
Quote (Rakiii @ Wed, Aug 29 2007, 10:39am)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 10:25am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?


frenzy si nabijes treba o valku shadowa a pak nekoho dobehnes ^^ aspon tak to rikal zero :-)


ajo, to me nenapadlo, ale nikdy jsme to nevidel v pouziti smile.gif



asi proto, ze nez zabijes valk/shadow/.. tak uz mas 3 sipy od amky navic smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 29 2007 09:55am
No když si u něj tak mu dáš parkrát frenzy a když začne třeba ama zdrhat tak je lehčí ji chytit xD
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 29 2007 09:58am
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 29 2007, 12:27pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 11:19am)
Quote (Rakiii @ Wed, Aug 29 2007, 10:39am)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Aug 29 2007, 10:25am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 04:08pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


jo ale chápeš že oak spadne spoluhráč dostane hit a ty ho nahodíš znova ale v tom případě tzn že tvůj spoluhráč jako kdyby urtpěl double dmg


ja nechpu v ep ucel pouzival frenzy? k nemu dobehnes a das frenzy abys byl rychlejsi? kdyz jsi u nej?


frenzy si nabijes treba o valku shadowa a pak nekoho dobehnes ^^ aspon tak to rikal zero :-)


ajo, to me nenapadlo, ale nikdy jsme to nevidel v pouziti smile.gif



asi proto, ze nez zabijes valk/shadow/.. tak uz mas 3 sipy od amky navic smile.gif


Vyste lojzove a nenapadlo te treba, ze ta valkyra muze byt mimo screen od amy,stejne jako shadow od asn? stejne jako ten klon amky,kdyz ona zmeni snipovaci pozici?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 29 2007 10:39am
hlavní je že frenz= no block šípy popř lf, baba nemá šanci smile.gif a jabem by ho utloukla ale to je ama u assy je to lepší no

This post was edited by Lua on Aug 29 2007 10:39am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 29 2007 11:34am
na blutmoru lol , saesa lol

blutmor byl 09 pokud si pamatuju , tak tam se dalo i leechovat na wallech , takže nějaký frenzy ....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll