☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Chcu Si Koupit Psa > chcu rady jakeho
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1837
Replies: 77
Track Topic
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#21
Aug 24 2007 09:19am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:18pm)
Quote (Runn3r @ Fri, Aug 24 2007, 03:17pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 03:14pm)
Labrador > all
to taky
ale prostě rottweiler
gozi
jn navic je aji docela tvrdej
tjn
čekoval si to video co dal ubu ?
to je tvrdost
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#22
Aug 24 2007 10:40am
Runnere ty si radsi psa nekupuj...Precijenom uvedom si ze PSI nehrajou diablo..PSI ti nereknou kde si vydelas fgs..PSI nebudou cekat tyden nez s nema pujdes ven kdyz gamblis diablo.
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#23
Aug 24 2007 10:44am
mame Jezevčíka -> největší libovec na světe .. a vychcanej jak mraky (vychcaná)
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#24
Aug 24 2007 10:48am
muj pejsek
This post was edited by ghetofu on Aug 24 2007 10:48am
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#25
Aug 24 2007 11:01am
Quote (Sobcz @ Fri, Aug 24 2007, 05:44pm)
mame Jezevčíka -> největší libovec na světe .. a vychcanej jak mraky (vychcaná)
muj
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#26
Aug 24 2007 11:06am
Konečně nějaký zajímavý topic,který sem si pročetl celý a doufám že bude mít ještě nějakové pokračování v UBUho režii
Jinak pěkné videjko, mohl bys postnout ještě nějaké
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#27
Aug 24 2007 11:12am
Hmm tak my máme kokršpaněla.. celkem tupac.. ale přítulnej.. jen se mu musíš pravidelně strat o srst no
Suli_b
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold
:
2.00
#28
Aug 24 2007 11:43am
Mít psa je hezký, ale ta ohromná starost s nim už tak příjemná neni, hlavně neexistuje si říct dneska nejdu se psem. Měl jsem dva psy za svůj život a už víc nechci, byla to dobrá zkušenost ale někdy o víkendu ráno vstávat prostě byl fakt opruz. Ale jinak gl se psem pokud o něm opravdu uvažuješ
. Mě stačej bohatě moje vodní želvy
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#29
Aug 24 2007 11:49am
sry za muj nevhodnej post, tenhle topic jde uplně mimo mě, zkus pmnout vikyho
UBU
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold
:
3,809.00
#30
Aug 24 2007 12:09pm
Tak jen pro ukázku co vše se dá se psem dělat:
1. Sportovní kynologie a můj oblíbenec Oskárek, alias Octavius malidaj, Belgický ovčák malinois a Láďa Mach. Asi nejlepší v čechách a jejich obrana.
http://www.octaviusmalidaj.cz/video_ze_soutezi/Krchleby_obrana.wmv
2. Agility, neboli parkur, Sylvie Trkman a Simply The Best, Pyrenejský ovčák.
3. Dog frisbee, docela prča. Dá se s tim blbnou všude, ale lepší jsou atletický psi, jinak odděláš klouby. Prostě lítající psi.
http://www.youtube.com/watch?v=BRwsAXMseYI&mode=related&search=
borderky a nebo tady v české podobě a Kuba Štýbr
http://discdog-cz.blip.tv/file/80993/
4. Flyball a kopa Border kolií
http://www.youtube.com/watch?v=sbuTKLKG6qk
To mě moc nebere
5. Mushing a takkový jako tanec se psem sem dávat nebudu
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact