d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chcu Si Koupit Psa > chcu rady jakeho
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 09:19am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:18pm)
Quote (Runn3r @ Fri, Aug 24 2007, 03:17pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 03:14pm)
Labrador > all


to taky smile.gif ale prostě rottweiler tongue.gif gozi


jn navic je aji docela tvrdej biggrin.gif


tjn smile.gif čekoval si to video co dal ubu ?biggrin.gif to je tvrdost biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 24 2007 10:40am
Runnere ty si radsi psa nekupuj...Precijenom uvedom si ze PSI nehrajou diablo..PSI ti nereknou kde si vydelas fgs..PSI nebudou cekat tyden nez s nema pujdes ven kdyz gamblis diablo.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 24 2007 10:44am
mame Jezevčíka -> největší libovec na světe .. a vychcanej jak mraky (vychcaná)
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 24 2007 10:48am


muj pejsek

This post was edited by ghetofu on Aug 24 2007 10:48am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 24 2007 11:01am
Quote (Sobcz @ Fri, Aug 24 2007, 05:44pm)
mame Jezevčíka -> největší libovec na světe .. a vychcanej jak mraky (vychcaná)



muj wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 11:06am
Konečně nějaký zajímavý topic,který sem si pročetl celý a doufám že bude mít ještě nějakové pokračování v UBUho režii smile.gif

Jinak pěkné videjko, mohl bys postnout ještě nějaké tongue.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 24 2007 11:12am
Hmm tak my máme kokršpaněla.. celkem tupac.. ale přítulnej.. jen se mu musíš pravidelně strat o srst no biggrin.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 24 2007 11:43am
Mít psa je hezký, ale ta ohromná starost s nim už tak příjemná neni, hlavně neexistuje si říct dneska nejdu se psem. Měl jsem dva psy za svůj život a už víc nechci, byla to dobrá zkušenost ale někdy o víkendu ráno vstávat prostě byl fakt opruz. Ale jinak gl se psem pokud o něm opravdu uvažuješ biggrin.gif . Mě stačej bohatě moje vodní želvy tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 11:49am
sry za muj nevhodnej post, tenhle topic jde uplně mimo mě, zkus pmnout vikyho smile.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 24 2007 12:09pm
Tak jen pro ukázku co vše se dá se psem dělat:

1. Sportovní kynologie a můj oblíbenec Oskárek, alias Octavius malidaj, Belgický ovčák malinois a Láďa Mach. Asi nejlepší v čechách a jejich obrana. http://www.octaviusmalidaj.cz/video_ze_soutezi/Krchleby_obrana.wmv
2. Agility, neboli parkur, Sylvie Trkman a Simply The Best, Pyrenejský ovčák.
3. Dog frisbee, docela prča. Dá se s tim blbnou všude, ale lepší jsou atletický psi, jinak odděláš klouby. Prostě lítající psi. http://www.youtube.com/watch?v=BRwsAXMseYI&mode=related&search= borderky a nebo tady v české podobě a Kuba Štýbr http://discdog-cz.blip.tv/file/80993/
4. Flyball a kopa Border kolií http://www.youtube.com/watch?v=sbuTKLKG6qk To mě moc nebere
5. Mushing a takkový jako tanec se psem sem dávat nebudu biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll