d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Mě Vše Tak Sere ? > hmmm ?
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 23 2007 01:44pm
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 23 2007, 07:42pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:35pm)
Quote (undead_lord @ Thu, 23 Aug 2007, 19:33)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:14pm)
Quote (melcz @ Thu, 23 Aug 2007, 19:12)
Quote (otko @ Thu, 23 Aug 2007, 21:01)
zeby koniec prazdnin?


a konec letnich lasek? keke

btw. vzdycky je v zivote pro co zit !!! (no nerikam ze uplne stastne, ale to uz je jina vec) a zily si nerezej, je to blbost, minuly tyden jsem mel v rodine jedno umrti a reknu ti, ty pocity uz nechci nikdy zazit ...


njn umrtí v rodině sem měl taky + bratr nejlepšhoí kamaráa se zabil při autonehodě + mám problémy s jednou slečnou + se naši rozváděj ..... prožívám senzační týden ..... zkuste se vžít a předsatavit si jak se cítím ..... sem totálně v prdeli ....


umrel ti kamarad - to se casem spravi, imo nic extra. Tedka budes smutnej, obcas na to vzpomenes a budes citit taky smutek.
problem se slecnou - na svete je 3.5 miliardy lidi zenskeho pohlavi z toho 800 mil si muzes vybrat....
vasi se rozvadeji - kdyby se nerozvadeli, zili by spolu, ale nebyli by stastni, to chces?
rezat si zily - jses idiot, ja mam daleko horsi problemy, ale nechci se s nimi tady chlubit, musim je proste vyresit sam

hlavne optimismus

t4t

regards


psychiatr mě řekl že neumím zvládat krizové situace, v tom bdue to řezání žil , doufám že jich už mco nepotkám , bo když sem to dělal sem vlastně nci necítil byl sem zaslepen problémy, co dělám mě došlo až když mě tekla krev .....



pokud mas problemy s psychikou doporucuju:

1] cist si knizky
2] hrat na kytare plouzaky, zadny ratata ratarat mety
3] hraj d2 smile.gif


nesouhlas biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 23 2007 01:44pm
Quote (undead_lord @ Thu, 23 Aug 2007, 19:42)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:35pm)
Quote (undead_lord @ Thu, 23 Aug 2007, 19:33)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 23 2007, 07:14pm)
Quote (melcz @ Thu, 23 Aug 2007, 19:12)
Quote (otko @ Thu, 23 Aug 2007, 21:01)
zeby koniec prazdnin?


a konec letnich lasek? keke

btw. vzdycky je v zivote pro co zit !!! (no nerikam ze uplne stastne, ale to uz je jina vec) a zily si nerezej, je to blbost, minuly tyden jsem mel v rodine jedno umrti a reknu ti, ty pocity uz nechci nikdy zazit ...


njn umrtí v rodině sem měl taky + bratr nejlepšhoí kamaráa se zabil při autonehodě + mám problémy s jednou slečnou + se naši rozváděj ..... prožívám senzační týden ..... zkuste se vžít a předsatavit si jak se cítím ..... sem totálně v prdeli ....


umrel ti kamarad - to se casem spravi, imo nic extra. Tedka budes smutnej, obcas na to vzpomenes a budes citit taky smutek.
problem se slecnou - na svete je 3.5 miliardy lidi zenskeho pohlavi z toho 800 mil si muzes vybrat....
vasi se rozvadeji - kdyby se nerozvadeli, zili by spolu, ale nebyli by stastni, to chces?
rezat si zily - jses idiot, ja mam daleko horsi problemy, ale nechci se s nimi tady chlubit, musim je proste vyresit sam

hlavne optimismus

t4t

regards


psychiatr mě řekl že neumím zvládat krizové situace, v tom bdue to řezání žil , doufám že jich už mco nepotkám , bo když sem to dělal sem vlastně nci necítil byl sem zaslepen problémy, co dělám mě došlo až když mě tekla krev .....



pokud mas problemy s psychikou doporucuju:

1] cist si knizky
2] hrat na kytare plouzaky, zadny ratata ratarat mety
3] hraj d2 smile.gif


moje d2 éra je asi gone nadobro , i kdybych chtěl nestíhá mto časově a teĎ radši než d2 budu s tím psychologem co mě pomáhá, cítím se tam lépe než doma, aspoň teď teda ....
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Aug 23 2007 01:50pm
mi ez az embertelen nyelv ? biggrin.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 23 2007 04:27pm
Hraní her problémy nevyřeší, únik do hry je sice hezkej ale jen velmi dočasnej a stejně se ty problémy řešit musí, stejně jako čelit realitě. Proto v takových krizovkách to hraní moc neni dobrej nápad. Jedna modlitba ode mně at se ti daří lépe a zvládáš to.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 23 2007 06:32pm
Káždý z náš si prožil to nejhorší obdobý. Bud to zvládl a nebo ne.
A kdo si nezažil tak si taky zažije.
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 24 2007 01:17am
Ideální pro takové případy je kombinace neurol + cipralex po dobu, než se to uklidní, spíš než za psychologem si zajdi za pořádnym psychiatrem. Psycholog je další z pomocných prvků, ale v případě že už si řežeš žíly, bych to řešil medikamenty. Jezdi do přírody a začni rybařit. A chce to čas.

This post was edited by UBU on Aug 24 2007 01:21am
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Aug 24 2007 01:32am
Quote (ghetofu @ Fri, Aug 24 2007, 12:32am)
Káždý z náš si prožil to nejhorší obdobý. Bud to zvládl a nebo ne.
A kdo si nezažil tak si taky zažije.


je to tak... mne umreli traja ludia z rodiny behom mesiaca... to bola zabava sleep.gif ... nie si sam kto to prezil speede...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 01:42am
Quote (kvaski_svk @ Fri, 24 Aug 2007, 09:32)
Quote (ghetofu @ Fri, Aug 24 2007, 12:32am)
Káždý z náš si prožil to nejhorší obdobý. Bud to zvládl a nebo ne.
A kdo si nezažil tak si taky zažije.


je to tak... mne umreli traja ludia z rodiny behom mesiaca... to bola zabava sleep.gif ... nie si sam kto to prezil speede...


ano.. ja to taky zazil...ale zily sem si nerezal , v 12ti ^^
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 02:08am
hmmm...me taky skoro vsechno sere...z hf prd,mf 450 a taky pada prd a jinejm tak dobry veci...za chvilku zacina skola..kdyby aspon byla smula ve hre stesti v lasce,ale ono ani to ne:D:D holky se me radsi vyhejbaj nechapu proc^^^^^^
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Aug 24 2007 02:11am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 07:17am)
Ideální pro takové případy je kombinace neurol + cipralex po dobu, než se to uklidní, spíš než za psychologem si zajdi za pořádnym psychiatrem. Psycholog je další z pomocných prvků, ale v případě že už si řežeš žíly, bych to řešil medikamenty. Jezdi do přírody a začni rybařit. A chce to čas.


nedoporucuju zadne prasky na uklidneni, pac maji obvykle vedlejsi ucinky. Leky, ktere se tykaji nervu atd.. jsou velmi nebezpecne a bylo by lepsi, kdybys to zvladl sam vuli nebo s pomoci psychiatra a jeho kecu nez leku

Quote (killercz @ Fri, Aug 24 2007, 08:08am)
hmmm...me taky skoro vsechno sere...z hf prd,mf 450 a taky pada prd a jinejm tak dobry veci...za chvilku zacina skola..kdyby aspon byla smula ve hre stesti v lasce,ale ono ani to ne:D:D holky se me radsi vyhejbaj nechapu proc^^^^^^


zkus prestat spamovat smile.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll