Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 07:17am)
Ideální pro takové případy je kombinace neurol + cipralex po dobu, než se to uklidní, spíš než za psychologem si zajdi za pořádnym psychiatrem. Psycholog je další z pomocných prvků, ale v případě že už si řežeš žíly, bych to řešil medikamenty. Jezdi do přírody a začni rybařit. A chce to čas.
nedoporucuju zadne prasky na uklidneni, pac maji obvykle vedlejsi ucinky. Leky, ktere se tykaji nervu atd.. jsou velmi nebezpecne a bylo by lepsi, kdybys to zvladl sam vuli nebo s pomoci psychiatra a jeho kecu nez leku
Quote (killercz @ Fri, Aug 24 2007, 08:08am)
hmmm...me taky skoro vsechno sere...z hf prd,mf 450 a taky pada prd a jinejm tak dobry veci...za chvilku zacina skola..kdyby aspon byla smula ve hre stesti v lasce,ale ono ani to ne:D:D holky se me radsi vyhejbaj nechapu proc^^^^^^
zkus prestat spamovat