d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 21 2007 09:49am
Quote (Lua @ Tue, Aug 21 2007, 03:08pm)
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:48pm)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 02:33pm)
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:32pm)
silence
dots
fear
mind blast
SW: death

bye bye

hraj radsi ty wowy, klidne na neofiku smile.gif


shadow priest build?

jop, shadow priestak


hraju locka biggrin.gif death coil + fear biggrin.gif ee d2 pvp funny smile.gif


tak to by sis mel poridit ultimatni warlocovkej joystick biggrin.gif

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 21 2007 10:01am
biggrin.gif tak to je dobry ne asi mě to za něj nejvíc baví páč na warriho co bych chtěl nemůžu páč talenty sou v řiti atd už mam teda 50 lvl lockini blood elfku fakt pěkná jí to sekne pak postnu foto smile.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 22 2007 03:42am
Quote (Lua @ Tue, Aug 21 2007, 04:01pm)
biggrin.gif tak to je dobry ne asi mě to za něj nejvíc baví páč na warriho co bych chtěl nemůžu páč talenty sou v řiti atd už mam teda 50 lvl lockini blood elfku fakt pěkná jí to sekne pak postnu foto smile.gif


nemam rad blood elfy smile.gif
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Aug 22 2007 07:13am
best ele vz ele je dudu s

163fcr , 99fhr

nejlepší co je tak s peltem..

fcr: amu 20 , glowe 20 , arach 20 , spirit 35 , wizi 50 , 2* fcr rings = 165%fcr

fcr -^^, dmg - pelt , blok - investyce statu dex , rezy - wizi,

a botky pokud možno s frw - a rez dex. dvd prof by měl umět walk vz ele


je mi líto že už nemůžu dia ani vidět , a stejnak chodim čumět na jsp omg



Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 22 2007 07:28am
Quote (under_war @ Wed, Aug 22 2007, 02:13pm)
best ele vz ele  je  dudu s 

163fcr , 99fhr

nejlepší co je tak  s peltem..

fcr: amu 20 , glowe 20 , arach 20 , spirit 35 , wizi 50 , 2* fcr rings =  165%fcr

fcr -^^, dmg - pelt , blok - investyce statu dex , rezy - wizi,

a botky pokud možno s frw - a rez dex. dvd prof by měl umět walk vz ele


celkem dobrá blbost, tu dmg kterou nabereš peltem zase sebereš wizzym - 2-3 skilly a na fcr ringu, tak buď budu hrát 99/99 s peltem, stormem a max DR a nebo 163/99 s circletou 2/20 2 x be nebo 2 x shael nebo rarer , hotem nebo spirit swordem, jednim fcr ringem a třeba bk nebo soj zbytek je všude stejnej


Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 22 2007 10:13am
hmm jak ste se bavili o druidech .... mam el 94 scl .... gozu eq teda bez sks life ale pvm .... 7k tornado ... 120+ fcr no a pk dava slusne biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 10:13am
jedinej pvp co sem mel byl charge pala lvl asi 20 kterym sem kosil posuk bow amy co me otravovaly v enchant hrach..dal sem si enchant a nabral je charge a bylo to:D:D
pak sem si ale dal ze srandy duel s kammiho ele druidem asi 55 a nabral me pro zmenu jeho meda na ranu:D
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 22 2007 11:35am
jo na medu bacha jak ti dá facku. kor chargerovi kerej je buď anebo.. tak to bolí no biggrin.gif

e: ten warlock joystick LOL

postni obrázek elfa sem ještě neviděl.. hrál sem jen wow bez datáče wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Aug 22 2007 11:36am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 22 2007 12:59pm
Quote (Radmag @ Wed, Aug 22 2007, 09:42am)
Quote (Lua @ Tue, Aug 21 2007, 04:01pm)
biggrin.gif tak to je dobry ne asi mě to za něj nejvíc baví páč na warriho co bych chtěl nemůžu páč talenty sou v řiti atd už mam teda 50 lvl lockini blood elfku fakt pěkná jí to sekne pak postnu foto smile.gif


nemam rad blood elfy smile.gif


proč lol? for the horde !!!!! za hordu život alíka položím!!
hele dotaz je to pvp tak chci něco slyšet o wow pvp co si myslíš že je nej??? je warr dobrej? mě by se i libíl kdyby neměl pomrdaných par talnetnu a stance
ted jsem skusil mága na 32 lvl sem zjistil že je to sráč tak dojíždím locka co preist shaman etc?

edit asi tak kdo si to na ofíku nejvíc dává?

This post was edited by Lua on Aug 22 2007 01:00pm
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 01:20pm
mag nema narok....celkem zabavnej je zlodejicek kdyz se rychle beha dokola a schovava,ze ten druhej nez se zorientuje kde ses je tuhej:D:D
a warrior je taky fajn:-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll