d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Záleži Padání Hr Na Mf > ?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 05:33am
Quote (st3pix @ Wed, 22 Aug 2007, 12:28)
MF = INCREASED CHANCE OF GETTING MAGIC ITEMS

je snad runa magic item?


ja bych klidne souhlasil
ne kuli tomu ze phu > all
ale mel sem 550mf
a nic me nepadlo
a ted mam 162 a padlo me shako ormus a 16 unid rings& amus .. ofc all crap
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Aug 22 2007 05:34am
Quote (Karbec @ Wed, Aug 22 2007, 11:33am)
Quote (st3pix @ Wed, 22 Aug 2007, 12:28)
MF = INCREASED CHANCE OF GETTING MAGIC ITEMS

je snad runa magic item?


ja bych klidne souhlasil
ne kuli tomu ze phu > all
ale mel sem 550mf
a nic me nepadlo
a ted mam 162 a padlo me shako ormus a 16 unid rings& amus .. ofc all crap


protoze ti dal 400 fg? ASSLICK uglyhammer.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 05:35am
Quote (undead_lord @ Wed, 22 Aug 2007, 13:34)
Quote (Karbec @ Wed, Aug 22 2007, 11:33am)
Quote (st3pix @ Wed, 22 Aug 2007, 12:28)
MF = INCREASED CHANCE OF GETTING MAGIC ITEMS

je snad runa magic item?


ja bych klidne souhlasil
ne kuli tomu ze phu > all
ale mel sem 550mf
a nic me nepadlo
a ted mam 162 a padlo me shako ormus a 16 unid rings& amus .. ofc all crap


protoze ti dal 400 fg? ASSLICK uglyhammer.gif

NE.
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 22 2007 01:12pm
lidi moje nej runa byla pul a lem jinak nic :///
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 22 2007 01:34pm
Quote (Karbec @ Wed, Aug 22 2007, 11:33am)
Quote (st3pix @ Wed, 22 Aug 2007, 12:28)
MF = INCREASED CHANCE OF GETTING MAGIC ITEMS

je snad runa magic item?


ja bych klidne souhlasil
ne kuli tomu ze phu > all
ale mel sem 550mf
a nic me nepadlo
a ted mam 162 a padlo me shako ormus a 16 unid rings& amus .. ofc all crap


Mam ten samej problém, mam přes 600 mf a za tejden padl jenom arach, s mf 320 padl 5x occu atd když to ještě bylo za ist, trochu mam pocit že jak psali že opravily ten bug kterej dělal v praxi to, že od určitýho mf se to dává do mínusu a ne do plusu, nevim jak to je ale vim jak to je u mně a mf nad 350 je k ničemu ani nevim proč to někdo zkouší maxovat přes 1000 mf.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 22 2007 01:39pm
mf zvyšuje šanci na padnutí magických itemů to znamená, žekdyž zabijete mepha tak se z něho vysype hromada magických itemů, to neznamená že vám při každým runu padne tyrael..
je to o lucku
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 22 2007 01:43pm
Quote (Esantin @ Wed, Aug 22 2007, 07:39pm)
mf zvyšuje šanci na padnutí magických itemů to znamená, žekdyž zabijete mepha tak se z něho vysype hromada magických itemů, to neznamená že vám při každým runu padne tyrael..
je to o lucku


Hm těžko říct, nezdá se mi mít tejden luck a tejden nemít to je dost dlouho, kort pokud jenom změníš mf stat a už to padá jinak.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 22 2007 04:01pm
panove... dejte mf cca 200 (v mem pripade to byla light soso) a chodte o baalrunech pit... uvidite ze vam budou pravidlene padat uniqy.... pravidelne tak 5x crap, pak jeden high quality... padl mi tam mara a perf ravenlore. + rare tam padaj jedna basen... me samotnymu se vyplatilo mit neco malo pres 200 mf... pod 200 padaj dost ethereal (to mjuze bejt ale taky vyhoda- treba u tomb reavera ze ano)
je jedno esli lvl 1 nebo lvl 2- obe lokae maj stejnej drop rate/ilvl drop (te nejvyssi)

EDIT TO KARBEC: sam jsi lol, kdyz vis hovno... pit ma nejvyssi ilvl drop, jak sem psal, dyz neumis cist tak jsi polyp smile.gif
EDIT 2: polyp= prisedle stadium medusy... zabijim tam vse co se pohne chain lightningem + samozrejme artefaktaky - maj lepsi sance na drop ( ty "zlaty" vudci tech skupinek, je jich tam mrtě)
EDIT 3: kazdemu by melo byt uz jasne, ze mf/drop nebo jak tomu budem rikat neni o tom kolik mas mf/lvl/nebo esli killujes act bosse... je to o tom KOLIK toho zabijes, KOLIK casu budes hrat... zejmena s mnozstvim zabitych priser se zveda sance na peknej drop... proto hlavni cil je mit co nej dmg a fast tele a mastit ty pity jeden za druhym... zivotaschopnostz ani tak nepotrebujes, v pitu te nic moc neohrozi--- max fana boweriv lvl 2, ale na to staci sikovnost... (last ps: a samozrejme to chodit v 8 players games- vic lidi- vic itemu pada- vetsi sance na good item)

This post was edited by Josefista on Aug 22 2007 04:24pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 04:03pm
Quote (Josefista @ Thu, 23 Aug 2007, 00:01)
panove... dejte mf cca 200 (v mem pripade to byla light soso) a chodte o baalrunech pit... uvidite ze vam budou pravidlene padat uniqy.... pravidelne tak 5x crap, pak jeden high quality... padl mi tam mara a perf ravenlore
je jedno esli lvl 1 nebo lvl 2- obe lokae maj stejnej drop rate/ilvl drop (te nejvyssi)


pit lol .. a co tam honis? tam sem nikdy nebyl
wtf .. precti si to poradne .. kam tam jako chodis .. to tam jentak neco zabijis?

This post was edited by Karbec on Aug 22 2007 04:08pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 22 2007 04:19pm
jj v pitu pada i tyrael biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll