d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejaky Ne Expansion?? > nasel by se nekdo?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 20 2007 10:32am
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 03:23pm)
jo a je mozne potom nejak preniest tu postavu do datadisku, aj s vecami.. pripadne runami?


na classicu nejsou runy smile.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:17am
Neví někdo jestli na klasiku sou itemy jako exceptional věci a výš (myslim unikáty) někdo mi řikal že nejsou ale nevim jak to je, klasika sem dlouho nehrál takže už fakt nevim.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 20 2007 11:20am
na klasiku jsou ex. itemy (ne uniq) ale elite tam nejsou
uniq je tam pár tarnhelm, shard, goldskim, nagel, soj, manald, mages, froties a low sety
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:23am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 20 2007, 05:20pm)
na klasiku jsou ex. itemy (ne uniq) ale elite tam nejsou
uniq je tam pár tarnhelm, shard, goldskim, nagel, soj, manald, mages, froties a low sety


OK dík, ted sem zase trochu chytřejší biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 11:58am
jen je tam fakt malo her,coz je skoda:-(biggrin.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 21 2007 02:20am
neni lepsi ale dostanes mulu(y) na hell obtiznost aniz bys musel shanet 2x baal quest (normal a nm), coz je v expansionu dost vopruz
Member
Posts: 215
Joined: Aug 16 2007
Gold: 1.50
Aug 21 2007 07:34am
skor ma zaujimalo, ci je mozne prejst z d2 na dadaticku na bnete smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 09:51am
Quote (joziik @ Tue, Aug 21 2007, 01:34pm)
skor ma zaujimalo, ci je mozne prejst z d2 na dadaticku na bnete smile.gif


jde..je to tak tezky vyzkouset? zalozis klasik char a pak ho upragnes:D:D:D otazka 10sec:D
Member
Posts: 215
Joined: Aug 16 2007
Gold: 1.50
Aug 21 2007 10:07am
nuz to zahrna odinstalovat dadadisk, drtit na d2, potom instalovat datadisk...

pocas toho samozrejme nemozem hrat na expansion... takze nie je to az tak jednoduche smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 21 2007 10:12am
Quote (joziik @ Tue, Aug 21 2007, 04:07pm)
nuz to zahrna odinstalovat dadadisk, drtit na d2, potom instalovat datadisk...

pocas toho samozrejme nemozem hrat na expansion... takze nie je to az tak jednoduche smile.gif


lol biggrin.gif u vyberu postavy staci vyskrtnout "Expansion Character" ?? Aha smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll