d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Debily Co To Necetly
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 18 2007 04:35am
Quote (sapier @ Sat, Aug 18 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 10:24am)
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 11:19)
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS


pokud to chces tak zacni u sebe tak jako kazdy


dobre sem tu nejvetsi spamer a do vsech jebu k ? uz tu na cze jsp nedam ani post jebu na to


to jsem zvědavej, ale byl bych rád kdyby tomu tak bylo
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 04:46am
baníček dodguje ukazování mojích postů a začal def spam.... zzzzz

btw tendle topic ještě.. ti co si to nepřečetli si to nepřečtou ani tu.. nemyslíš?

This post was edited by mortwatcher on Aug 18 2007 04:47am
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Aug 18 2007 04:47am
moc dlhe, nemam cas to citat biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 18 2007 05:06am
Quote (Megafusion @ Sat, Aug 18 2007, 10:47am)
moc dlhe, nemam cas to citat biggrin.gif


přeložit smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 18 2007 05:35am
Quote (Runn3r @ Sat, 18 Aug 2007, 13:06)
Quote (Megafusion @ Sat, Aug 18 2007, 10:47am)
moc dlhe, nemam cas to citat biggrin.gif


přeložit smile.gif


co přeložit? ty pravidla nebo to co rekl taky kolega? smile.gif

Moc dlouhé, nemám čas to číst.
Jinak pravidla si ty myslím nepřečteš ani kdybych je přeložil biggrin.gif

This post was edited by MrReaper on Aug 18 2007 05:36am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 18 2007 06:16am
Quote (Killer111 @ Sat, Aug 18 2007, 10:35am)
Quote (sapier @ Sat, Aug 18 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 10:24am)
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 11:19)
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS


pokud to chces tak zacni u sebe tak jako kazdy


dobre sem tu nejvetsi spamer a do vsech jebu k ? uz tu na cze jsp nedam ani post jebu na to


to jsem zvědavej, ale byl bych rád kdyby tomu tak bylo

lie ! nevěřim

Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Aug 18 2007 06:28am
Mne len unika,ze preco,ked nas chce upozornit na pravidla,tak nas nazve debilmi a uraza tu kazdeho zaradom...
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 07:03am
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:28pm)
Mne len unika,ze preco,ked nas chce upozornit na pravidla,tak nas nazve debilmi a uraza tu kazdeho zaradom...


mě zaráží, že si od baníčka čekal něco jiného...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2007 08:15am
Quote (mortwatcher @ Sat, 18 Aug 2007, 14:03)
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:28pm)
Mne len unika,ze preco,ked nas chce upozornit na pravidla,tak nas nazve debilmi a uraza tu kazdeho zaradom...


mě zaráží, že si od baníčka čekal něco jiného...


biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 18 2007 09:20am
Quote (doobik @ Sat, 18 Aug 2007, 14:28)
Mne len unika,ze preco,ked nas chce upozornit na pravidla,tak nas nazve debilmi a uraza tu kazdeho zaradom...


word !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll