d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Notebook Topic ;) > Jen tak slight
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 10:44am
Quote (Karbec @ Sun, Aug 19 2007, 04:36pm)
Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 17:37)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 16:04)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 10:38am)
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif


Taky bych řekl že je Andreas docelá starý konkrétně u nás byl recenzovaný 12.6.2005 takže stará už teda je! neřikam že je blbá to ne je i dnes good ale netvrd mi že dva roky stará hra neni stará biggrin.gif


už aby byla čtyrka


btw uz je asi 6tka .. ale .. me nak uz to nebavi ty rockstar gejms


6 je tak možná na xbox a psko ale na pc je nejnovější ten Andreas ale už dělaj konverzi tak snad se jim to vydaří. Na gta je pěkný že je to několik žánrů v sobě takže nemusim hledat závodní 3d person akci a stealt akci ale stačí zapařit gta a obsahuje to vše. Trochu se bojim že už ta kvalita pude dolu u GTA: Liberty City Stories a GTA: Vice City Stories ale doufejme že ne, Držme jim palce smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 11:05am
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 17:36)
Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 17:37)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 16:04)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 10:38am)
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif


Taky bych řekl že je Andreas docelá starý konkrétně u nás byl recenzovaný 12.6.2005 takže stará už teda je! neřikam že je blbá to ne je i dnes good ale netvrd mi že dva roky stará hra neni stará biggrin.gif


už aby byla čtyrka


btw uz je asi 6tka .. ale .. me nak uz to nebavi ty rockstar gejms


hh karbec přestaň kecat..

GTA
GTA 2
GTA 3
GTA London 1969
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA Vice City Stories
GTA Liberty City Stories
a teď dělaj na čtyřce..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll