[QUOTE=fifky-OVA,Tue, 21 Aug 2007, 18:53][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 02:53pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 02:05pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:54pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 12:46pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:40pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 11:26am][QUOTE=Josefista,Tue, Aug 21 2007, 11:19am][QUOTE=Suli_b,Mon, Aug 20 2007, 05:02pm][QUOTE=z3r0.,Mon, Aug 20 2007, 04:30pm][QUOTE=joziik,Mon, Aug 20 2007, 04:11pm]ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts

[/QUOTE]
Tak tobě asi každý pujčí... :-)[/QUOTE]
Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem

[/QUOTE]
jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi

s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera

zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame

snad mas zakladni ideu
btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat[/QUOTE]
dia je crap

[/QUOTE]
tak proc ho hrajes? ^^[/QUOTE]
eh.. kdy jsem naposledy hral?^[/QUOTE]
naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.[/QUOTE]
mozna jsi me videl ale nehral jsem.. jen jsem refreshoval mulu..[/QUOTE]
proc bys je refreshoval kdyz uz nehrajes?

[/QUOTE]
protoze ty veci pak treba nekdo bude chtit[/QUOTE]
já je chci GIEB!