d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Je To Tu Zas - Potrebuju Pujcit 400 Fg > vratim 450 do 14 dnu :D
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 21 2007 06:54am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 12:46pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 11:26am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif



tak proc ho hrajes? ^^


eh.. kdy jsem naposledy hral?^


naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 08:05am
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:54pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 12:46pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 11:26am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif



tak proc ho hrajes? ^^


eh.. kdy jsem naposledy hral?^


naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.


mozna jsi me videl ale nehral jsem.. jen jsem refreshoval mulu..
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 21 2007 08:53am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 02:05pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:54pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 12:46pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 11:26am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif



tak proc ho hrajes? ^^


eh.. kdy jsem naposledy hral?^


naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.


mozna jsi me videl ale nehral jsem.. jen jsem refreshoval mulu..


proc bys je refreshoval kdyz uz nehrajes? biggrin.gif

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 11:53am
[QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 02:53pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 02:05pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:54pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 12:46pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:40pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 11:26am][QUOTE=Josefista,Tue, Aug 21 2007, 11:19am][QUOTE=Suli_b,Mon, Aug 20 2007, 05:02pm][QUOTE=z3r0.,Mon, Aug 20 2007, 04:30pm][QUOTE=joziik,Mon, Aug 20 2007, 04:11pm]ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif[/QUOTE]

Tak tobě asi každý pujčí... :-)[/QUOTE]

Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif[/QUOTE]

jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat[/QUOTE]

dia je crap sleep.gif[/QUOTE]


tak proc ho hrajes? ^^[/QUOTE]

eh.. kdy jsem naposledy hral?^[/QUOTE]

naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.[/QUOTE]

mozna jsi me videl ale nehral jsem.. jen jsem refreshoval mulu..[/QUOTE]

proc bys je refreshoval kdyz uz nehrajes? biggrin.gif[/QUOTE]

protoze ty veci pak treba nekdo bude chtit
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 21 2007 12:34pm
[QUOTE=fifky-OVA,Tue, 21 Aug 2007, 18:53][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 02:53pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 02:05pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:54pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 12:46pm][QUOTE=undead_lord,Tue, Aug 21 2007, 12:40pm][QUOTE=fifky-OVA,Tue, Aug 21 2007, 11:26am][QUOTE=Josefista,Tue, Aug 21 2007, 11:19am][QUOTE=Suli_b,Mon, Aug 20 2007, 05:02pm][QUOTE=z3r0.,Mon, Aug 20 2007, 04:30pm][QUOTE=joziik,Mon, Aug 20 2007, 04:11pm]ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif[/QUOTE]

Tak tobě asi každý pujčí... :-)[/QUOTE]

Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif[/QUOTE]

jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat[/QUOTE]

dia je crap sleep.gif[/QUOTE]


tak proc ho hrajes? ^^[/QUOTE]

eh.. kdy jsem naposledy hral?^[/QUOTE]

naposledy pred +/- tydnem jsem te videl.[/QUOTE]

mozna jsi me videl ale nehral jsem.. jen jsem refreshoval mulu..[/QUOTE]

proc bys je refreshoval kdyz uz nehrajes? biggrin.gif[/QUOTE]

protoze ty veci pak treba nekdo bude chtit[/QUOTE]

já je chci GIEB!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 12:51pm
Quote (Esantin @ Tue, Aug 21 2007, 06:34pm)
já je chci GIEB!


hcl tj a kdo vi jestli ete nebudu hrat biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 21 2007 02:18pm
Quote (fifky-OVA @ Tue, 21 Aug 2007, 20:51)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 21 2007, 06:34pm)
já je chci GIEB!


hcl tj a kdo vi jestli ete nebudu hrat biggrin.gif


hehe najednou by mozna este hral wink.gif
btw kdyztak naky crapy na banu beru .. pokud neripnu wink.gif .. ale divil bych se kdybych neripnul smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 21 2007 06:14pm
Quote (Karbec @ Tue, Aug 21 2007, 08:18pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 21 Aug 2007, 20:51)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 21 2007, 06:34pm)
já je chci GIEB!


hcl tj a kdo vi jestli ete nebudu hrat biggrin.gif


hehe najednou by mozna este hral wink.gif
btw kdyztak naky crapy na banu beru .. pokud neripnu wink.gif .. ale divil bych se kdybych neripnul smile.gif


vouch smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 22 2007 03:36am
Nechapu co tu stale resite biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 22 2007 05:21am
Quote (Leri @ Wed, Aug 22 2007, 09:36am)
Nechapu co tu stale resite biggrin.gif


to jak jsi gosu headscratch.gif blink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll