Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 07:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude

baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota

ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.
Hodne stesti