d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Spam Bot > kdo umi nastavit?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 16 2007 03:22am
Runn3r nejaky guild cestovatel?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 16 2007 04:00am
Quote (M0f0 @ Thu, 16 Aug 2007, 09:22)
Runn3r nejaky guild cestovatel?


leze kamkoli kde si myslí že něco dostane ^^
Member
Posts: 1,280
Joined: Mar 13 2006
Gold: 1,422.00
Aug 16 2007 04:26am
Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 07:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude smile.gif


baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota smile.gif


ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.

Hodne stesti
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 16 2007 04:37am
Quote (Blasphemer-hc @ Thu, Aug 16 2007, 10:26am)
Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 07:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude smile.gif


baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota smile.gif


ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.

Hodne stesti


Kdyz bude mit hammera a zadne dalsi pk chary tam nebudou tak se asi moc bat nemusis.. ikdyz pravda ze u Tomika jeden nikdy nevi biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2007 04:48am
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 16 2007, 11:00am)
Quote (M0f0 @ Thu, 16 Aug 2007, 09:22)
Runn3r nejaky guild cestovatel?


leze kamkoli kde si myslí že něco dostane ^^


a tak furt cestuje a cestuje
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 16 2007 01:26pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 16 2007, 10:37am)
Quote (Blasphemer-hc @ Thu, Aug 16 2007, 10:26am)
Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 07:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude smile.gif


baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota smile.gif


ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.

Hodne stesti


Kdyz bude mit hammera a zadne dalsi pk chary tam nebudou tak se asi moc bat nemusis.. ikdyz pravda ze u Tomika jeden nikdy nevi biggrin.gif


mam hammra lol tongue.gif
@speedy ten sig je o tobě ne o mě wink.gif
@a cz baaly jedou wink.gif gg

This post was edited by Runn3r on Aug 16 2007 01:27pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 16 2007 02:15pm
Quote (Runn3r @ Thu, 16 Aug 2007, 19:26)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 16 2007, 10:37am)
Quote (Blasphemer-hc @ Thu, Aug 16 2007, 10:26am)
Quote (Runn3r @ Wed, Aug 15 2007, 07:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude smile.gif


baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota smile.gif


ja osobne ne jen ze bych na tvoje baaly nesel, ale okamzite opoustim jakoukoli hru, kde se objevis. Uz si me zabil dostkrat. Parkrat si asi ani nevedel, ze sem to ja (public), ale zabil si me i na CZ baalech ...
Takze sem fakt zvedav, jak rozjedes CZ baaly.

Hodne stesti


Kdyz bude mit hammera a zadne dalsi pk chary tam nebudou tak se asi moc bat nemusis.. ikdyz pravda ze u Tomika jeden nikdy nevi biggrin.gif


mam hammra lol tongue.gif
@speedy ten sig je o tobě ne o mě wink.gif
@a cz baaly jedou wink.gif gg


@ ten sign ..... víš že mě tím lížeš prdel ? že chceš být jak já ? wink.gif

This post was edited by FF-speed on Aug 16 2007 02:15pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 16 2007 03:39pm
ta guild byla free biggrin.gif proc by tam nesel wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 16 2007 03:47pm
OMG co je to za crap guild?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 16 2007 03:57pm
crap guild to neni ^^

je tam Karl a V1c heart2.gif

jiank to má jen něco symbolizovat .... info via pm ... jeslti vás to zajímá .. .geib pm ... neohdlám se tu rozepisovat .....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll