d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Topic Pro Silné žaludky > jestli nemáte, nekoukal bych sem
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 02:17pm
Quote (FF-speed @ Wed, Aug 15 2007, 08:08pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 15 Aug 2007, 19:52)
Ja teda na tyhle veci nekukam jsem slaboch asi smile.gif ale jen tak me napada.. co vas k tomu vede ze se cumite na neco tak odporneho?


tobě se to nelíbí ? sad.gif


ne ani trosku smile.gif potom co jsem na vlastni oci videl chlapa jak visel mrtvy z auta tyhle ty veci me presly sad.gif

vanys : jake zkusenosti?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 15 2007 02:21pm
nebral sem to v realnem slova smyslu... bral sem to jako srandu .. ( ani nevim co pisu )
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 15 2007 02:24pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, Aug 15 2007, 07:52pm)
Ja teda na tyhle veci nekukam jsem slaboch asi smile.gif ale jen tak me napada.. co vas k tomu vede ze se cumite na neco tak odporneho?


to víš.. my sadisti wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 15 2007 02:49pm
Quote (vanys @ Wed, 15 Aug 2007, 22:21)
nebral sem to v realnem slova smyslu... bral sem to jako srandu .. ( ani nevim co pisu )


proste kecas hovna biggrin.gif
btw: ted koukam na to video .. a muzu poslat jestli neznate nebo to tu nebylo .. toho rozjetyhho pendolinem.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 16 2007 03:13am
Quote (Karbec @ Wed, 15 Aug 2007, 22:49)
Quote (vanys @ Wed, 15 Aug 2007, 22:21)
nebral sem to v realnem slova smyslu... bral sem to jako srandu .. ( ani nevim co pisu )


proste kecas hovna biggrin.gif
btw: ted koukam na to video .. a muzu poslat jestli neznate nebo to tu nebylo .. toho rozjetyhho pendolinem.


vsechny nove prispevky jsou vitany smile.gif jinak proc na to koukame... hmm... vsechno se ma zkusit ne? (tim nerikam ze zkousim opravdu VSECHNO laugh.gif )
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 16 2007 03:22am
Quote (MrReaper @ Thu, Aug 16 2007, 09:13am)
Quote (Karbec @ Wed, 15 Aug 2007, 22:49)
Quote (vanys @ Wed, 15 Aug 2007, 22:21)
nebral sem to v realnem slova smyslu... bral sem to jako srandu .. ( ani nevim co pisu )


proste kecas hovna biggrin.gif
btw: ted koukam na to video .. a muzu poslat jestli neznate nebo to tu nebylo .. toho rozjetyhho pendolinem.


vsechny nove prispevky jsou vitany smile.gif jinak proc na to koukame... hmm... vsechno se ma zkusit ne? (tim nerikam ze zkousim opravdu VSECHNO laugh.gif )


jj ja vam to neberu smile.gif nekdo se v tomhle vyziva.. tongue.gif jen jsem chtel vedet co na tom pritahuje vas wink.gif diky biggrin.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 16 2007 03:26am
Občas mě zaráží, co všechno lidi zajímá. Bohužel ten, kdo kouká na tyhle fotky je u mě na úrovni čumilů co se slezou u autonehody. stupid.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 16 2007 11:49am
osbně bych to určo vydržel ale po chvilce koukaní sem zjistil že nicco bych musel vidět to není
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Aug 16 2007 12:37pm
dost slusne to prve... uplne masiarstvo, ale celkom naucne...
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 17 2007 01:30am
lidi ja nevim takto na videu mi to ani neprislo moc drasticke dobrej naucnej film smile.gif [SEM FATK DIVNEJ]
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll