d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Dotaz > fakt sem tu dlouho asi nebyl
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Aug 14 2007 05:08am
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 10:18am)
Quote (firebird_cz @ Tue, 14 Aug 2007, 11:01)
Taky mam dementni dotaz, kde se rozdavaji polozky TRUSTED do "trader" smile.gif)) plz pm smile.gif


ty se nerozdávají


a kde je teda lidi berou? Jen tak ze mediator nekomu enco prodal a on ho neokradl tak mu to tam zmenej? Nebo jo tohle je pepa, bydli vedle v baraku, tak to dostane taky, dkyz to mam ja? smile.gif)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 14 2007 05:21am
Quote (firebird_cz @ Tue, 14 Aug 2007, 13:08)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 10:18am)
Quote (firebird_cz @ Tue, 14 Aug 2007, 11:01)
Taky mam dementni dotaz, kde se rozdavaji polozky TRUSTED do "trader" smile.gif)) plz pm smile.gif


ty se nerozdávají


a kde je teda lidi berou? Jen tak ze mediator nekomu enco prodal a on ho neokradl tak mu to tam zmenej? Nebo jo tohle je pepa, bydli vedle v baraku, tak to dostane taky, dkyz to mam ja? smile.gif)


lol?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 14 2007 05:30am
Quote (Sobcz @ Fri, 2 Feb 2007, 17:15)
je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)


tady to napsal sob jak na trusted tag wink.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Aug 14 2007 06:03am
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 11:30am)
Quote (Sobcz @ Fri, 2 Feb 2007, 17:15)
je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)


tady to napsal sob jak na trusted tag wink.gif


srandisti smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 14 2007 06:44am
Quote (firebird_cz @ Tue, Aug 14 2007, 12:03pm)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 11:30am)
Quote (Sobcz @ Fri, 2 Feb 2007, 17:15)
je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)


tady to napsal sob jak na trusted tag wink.gif


srandisti smile.gif


no asi takový nej předpoklady jsou tak 3-5k posts + máš zatim půl k smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 14 2007 06:46am
Quote (firebird_cz @ Tue, 14 Aug 2007, 13:03)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 11:30am)
Quote (Sobcz @ Fri, 2 Feb 2007, 17:15)
je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)


tady to napsal sob jak na trusted tag wink.gif


srandisti smile.gif


to neni sranda, trusted je skoro nemožný dostat, vidíš že by ho tu snad někdo měl ( až na vyjímky ) ?
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Aug 14 2007 06:54am
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 12:46pm)
Quote (firebird_cz @ Tue, 14 Aug 2007, 13:03)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 14 2007, 11:30am)
Quote (Sobcz @ Fri, 2 Feb 2007, 17:15)
je to nekde napsany ale nemuzu najit link .. proste lezt do prdele, lezt do prdele a este jednou lezt do prdele.. pak semtam neco vytradovat, nakoupit fg za $$ u njaguara, naucit se polsky a si doma .. :-)


tady to napsal sob jak na trusted tag wink.gif


srandisti smile.gif


to neni sranda, trusted je skoro nemožný dostat, vidíš že by ho tu snad někdo měl ( až na vyjímky ) ?


nu dobra, ale ja to fakt nevim smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll