d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ten Vyjebany Spamer Nejsem Ja > Proc bych to delal?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 10 2007 06:01am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 13:55)
Quote (Karbec @ Fri, Aug 10 2007, 11:27am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 12:45)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


Invaze uz zacala !! Ted je to kazdy sam za sebe !!


NESPAMUJ PORAD..


Nemas byt ve skolce a spinkat? Tak bud hodne dite a nepis !! Thx


ok
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 10 2007 09:39am
Quote (Karbec @ Fri, Aug 10 2007, 12:01pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 13:55)
Quote (Karbec @ Fri, Aug 10 2007, 11:27am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 12:45)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


Invaze uz zacala !! Ted je to kazdy sam za sebe !!


NESPAMUJ PORAD..


Nemas byt ve skolce a spinkat? Tak bud hodne dite a nepis !! Thx


ok


Fifky? Snažil ses ho urazit?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll