d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Co Jak Vam Rostou Kyticky ? > mate nekdo ?
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2007 06:40am
Quote (st3pix @ Tue, Aug 7 2007, 11:39am)
Quote (sapier @ Tue, Aug 7 2007, 10:03am)
http://img400.imageshack.us/img400/7042/obraz005qn9.jpg

http://img106.imageshack.us/img106/9017/obraz006vn5.jpg

slavkov u brna v jedne vesnicce 4 kytky to je tak akorat puvodne jsem zasadil 30 ale nektere vubec nevyrostly a nektere sem pak musel dat pryc moc radi sukaji samec se samici wink.gif


To je totiž musíš zalívat vodou a ne chcánkama


vtip je v tom, že právě musíš aby ti je nesnědla srna nebo podobná creature. Nebo kolem ni dát lidské vlasy, ale netestovali jsme to, jen mi to poradil známý, srna byla rychlejší no... ale ať si užije biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 7 2007 07:22am
Quote (Sebasti @ Tue, 7 Aug 2007, 14:40)
Quote (st3pix @ Tue, Aug 7 2007, 11:39am)
Quote (sapier @ Tue, Aug 7 2007, 10:03am)
http://img400.imageshack.us/img400/7042/obraz005qn9.jpg

http://img106.imageshack.us/img106/9017/obraz006vn5.jpg

slavkov u brna v jedne vesnicce 4 kytky to je tak akorat puvodne jsem zasadil 30 ale nektere vubec nevyrostly a nektere sem pak musel dat pryc moc radi sukaji samec se samici wink.gif


To je totiž musíš zalívat vodou a ne chcánkama


vtip je v tom, že právě musíš aby ti je nesnědla srna nebo podobná creature. Nebo kolem ni dát lidské vlasy, ale netestovali jsme to, jen mi to poradil známý, srna byla rychlejší no... ale ať si užije biggrin.gif


DEJ TAM MIMOZEMSKE VLASY !!!11
wallbash.gif
CAPSLOCK ON! wallbash.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2007 07:43am
Quote (Karbec @ Tue, Aug 7 2007, 02:22pm)
Quote (Sebasti @ Tue, 7 Aug 2007, 14:40)
Quote (st3pix @ Tue, Aug 7 2007, 11:39am)
Quote (sapier @ Tue, Aug 7 2007, 10:03am)
http://img400.imageshack.us/img400/7042/obraz005qn9.jpg

http://img106.imageshack.us/img106/9017/obraz006vn5.jpg

slavkov u brna v jedne vesnicce 4 kytky to je tak akorat puvodne jsem zasadil 30 ale nektere vubec nevyrostly a nektere sem pak musel dat pryc moc radi sukaji samec se samici wink.gif


To je totiž musíš zalívat vodou a ne chcánkama


vtip je v tom, že právě musíš aby ti je nesnědla srna nebo podobná creature. Nebo kolem ni dát lidské vlasy, ale netestovali jsme to, jen mi to poradil známý, srna byla rychlejší no... ale ať si užije biggrin.gif


DEJ TAM MIMOZEMSKE VLASY !!!11
wallbash.gif
CAPSLOCK ON! wallbash.gif


ty tu taky nepis ty mamrde maly
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 08:48am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 7 2007 08:55am
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 15:48)


nejsem moc příznivec ale roste ti to pěkně smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 09:05am
Quote (Esantin @ Tue, Aug 7 2007, 02:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 15:48)


nejsem moc příznivec ale roste ti to pěkně smile.gif


děkuji za pochvalu smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 7 2007 09:28am
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 7 2007, 03:05pm)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 7 2007, 02:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 15:48)


nejsem moc příznivec ale roste ti to pěkně smile.gif


děkuji za pochvalu smile.gif


eh to mas jako doma jo? to jsi dobry frajer :-)
zdunena cela rodina co?:-)

This post was edited by Leri on Aug 7 2007 09:29am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 7 2007 09:33am
Quote (Leri @ Tue, Aug 7 2007, 03:28pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 7 2007, 03:05pm)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 7 2007, 02:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 15:48)


nejsem moc příznivec ale roste ti to pěkně smile.gif


děkuji za pochvalu smile.gif


eh to mas jako doma jo? to jsi dobry frajer :-)
zdunena cela rodina co?:-)


Leracku prosimte smile.gif Ja nejsem cernej raper jako ty a tvoje rodina.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 7 2007 09:49am
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 16:33)
Quote (Leri @ Tue, Aug 7 2007, 03:28pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 7 2007, 03:05pm)
Quote (Esantin @ Tue, Aug 7 2007, 02:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 7 Aug 2007, 15:48)


nejsem moc příznivec ale roste ti to pěkně smile.gif


děkuji za pochvalu smile.gif


eh to mas jako doma jo? to jsi dobry frajer :-)
zdunena cela rodina co?:-)


Leracku prosimte smile.gif Ja nejsem cernej raper jako ty a tvoje rodina.


gangsta nigga? biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 7 2007 10:28am
Asi se stavim u sestry a vyfotim vam kytky od jejiho nastavajiciho... abyste se zde pokochali necim normalnim,ale to sou asi ty vidlacke podminky,nebo taky tim,ze uz se pestovani venuje nejaky ten patek a pouziva spravne hnojiva (jestli vy teda nejake pouzivate) tongue.gif


EDIT: btw mohli byste sem take psat o co se jedna

This post was edited by z3r0. on Aug 7 2007 10:30am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll