d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 22 2007 09:35am
Paralelní Uprázdněný Glukózový Antropomorfní Citrónový Ozubený Vačnatec

to se mi moc nelibi smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 22 2007 11:21am
http://lamer.cz/quotes/show/7849 --- tak tohle mě opravdu dostalo do kolen laugh.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 22 2007 11:33am
Modrý Oplzlý Frakční Obr icon_pointr.gif teoria choasu ftw!
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 22 2007 11:53am
otko

Odporný Termonukleární Kompaktní Obr

biggrin.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 22 2007 01:45pm
Quote (otko @ Wed, Aug 22 2007, 05:53pm)
otko

Odporný Termonukleární Kompaktní Obr

biggrin.gif


biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Aug 22 2007 02:09pm
Infitrovaný Quiritský Levitující Imaginární Matný Integrální Termonukleární Ebulioskopický Dlouhán

btw, mam 195cm tak na tom asi neco bude >P
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 22 2007 02:18pm
Acidofilný Cibuľový Endoskopický Difúzny Revitalizovaný Architektonický Cement
no comment
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 02:42pm
Quote (AcedraC @ Wed, 22 Aug 2007, 22:18)
Acidofilný Cibuľový Endoskopický Difúzny Revitalizovaný Architektonický Cement
no comment


HI CEMENTE XD
BTW..
Z TOHOTO NEMUZU
Code
<Koblih> Doktor mi rikal, ze mam po ty dlouhy zime oslabenej organismus. Tak jsem se ptal v lekarne a nabidli mi beta karoten. Na to jim seru. Pockam, az bude plna verze.
Komentář: werehub

Quote
<Jehovista> dobry den, mohu vam polozit par otazek?
<Gorgo_cz> prosim jak je libo
<Jehovista> kolik je vam let?
<Gorgo_cz> kdybyste nebyl jehovista, tak byste dokazal pravym tlacitkem kliknout na me v kontakt listu a podivat se do detailů
<Jehovista> 20, dobre.. a jakeho jste vyznani?
<Gorgo_cz> Věřím v sílu AMD64
<Jehovista> AMD? to je který bůh?
<Gorgo_cz> jediný pravý... je posvátný.. modlím se k němu každý večer před spánkem...
<Jehovista> jak vypadá bůh AMD?
<Gorgo_cz> Je takový hranatý, tmavý a má 939 nožiček
<Jehovista> vy vyznavate stonozky?
<Jehovista> ano nebo ne?
<Gorgo_cz> ne.. AMD64 není stonožka...
<Jehovista> a kdo tedy?
<Gorgo_cz> AMD je AMD... kam se za ním hrabe INTEL
<Jehovista> INTEL? to je nějaký způsob dorozumívání?
<Jehovista> vy AMDisti máte nějakou šifru?
<Gorgo_cz> lol. ROFL..
<Jehovista> to opravdu nezní jako normální mluva
<Gorgo_cz> STFU U Noob
<Gorgo_cz> pardon.. jazykem srozumitelným psáti budu nyní
<Jehovista> necht vas Vas buh AMD doprovazi ve vasem zivote
<Gorgo_cz> THX
<Gorgo_cz> pardon... děkuji
<Gorgo_cz> jeste ze to neni jediny buh ktery me doprovazi
<Jehovista> ktery je ten dalsi?
<Gorgo_cz> GTA
<Jehovista> GTA? Golias, Ten Abnormalni?
<Gorgo_cz> ne, GTA:SA
<Jehovista> Golias, Ten Abnormalni: Super Anticky?
<Gorgo_cz> Mohu tuto diskusi rozšířit mezi ostatní, kdo uctívají AMD nebo GTA:SA ???
<Jehovista> ano, nas buh dovoluje sirit ostatni vyznani
<Gorgo_cz> ten náš to téměř přikazuje.
<Jehovista> ano? zvlastni, vse si znamenam
Komentář: Netuším, jestli si dělal srandu, nebo to byl fakt Jehovista, ale diskuse to byla skvělá...


This post was edited by Karbec on Aug 22 2007 02:45pm
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Aug 22 2007 03:07pm
Danajský Odporný Ozubený Banální Imaginární Kastrátor
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 22 2007 03:08pm
Quote (doobik @ Wed, 22 Aug 2007, 23:07)
Danajský Odporný Ozubený Banální Imaginární Kastrátor


KASTRATOR XD
TO JE MAZEC
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll