d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Slovensk A esk Trade Topic > repost
Prev1181920212226Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 24 2007 04:08am
[QUOTE=undead_lord,Sat, 23 Jun 2007, 20:05][QUOTE=otko,Tue, Jun 19 2007, 01:51pm][QUOTE=Sentinel4,Tue, 19 Jun 2007, 13:23]http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8555581&f=170&st=0#entry46631285

mozna ma nekdo zajem o veci z meho baby.[/QUOTE]

pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas? sad.gif skoda[/QUOTE]


[QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 06:51am][QUOTE=z3r0.,Mon, Jun 11 2007, 06:47am][QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 12:01am][QUOTE=zerkii,Sun, Jun 10 2007, 10:12pm]To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif[/QUOTE]

nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.[/QUOTE]

Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...[/QUOTE]

jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.[/QUOTE]

[QUOTE=Sobcz,Mon, Jun 11 2007, 05:15am][QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 12:01am][QUOTE=zerkii,Sun, Jun 10 2007, 10:12pm]To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif[/QUOTE]

nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.[/QUOTE]

devil.gif zatim .. biggrin.gif[/QUOTE]


SOB, THE NOSTRADAMUS[/QUOTE]

too bad:( viky tebe taky?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 24 2007 11:22am
za nějakou přívětivou cenu bych koupil classic cdkey
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 24 2007 04:36pm
stojis za karburatorem ve fronte wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 24 2007 11:24pm
Quote (CarodeJ @ Mon, 25 Jun 2007, 00:36)
stojis za karburatorem ve fronte wink.gif


karburator rikal prej ze uz ho ma.
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 12:57am
Quote (Karbec @ Mon, 25 Jun 2007, 07:24)
Quote (CarodeJ @ Mon, 25 Jun 2007, 00:36)
stojis za karburatorem ve fronte wink.gif


karburator rikal prej ze uz ho ma.


takzes ho ukradl esovi a jemu ted chybi, ze ? smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2007 04:01am
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 07:57am)
Quote (Karbec @ Mon, 25 Jun 2007, 07:24)
Quote (CarodeJ @ Mon, 25 Jun 2007, 00:36)
stojis za karburatorem ve fronte wink.gif


karburator rikal prej ze uz ho ma.


takzes ho ukradl esovi a jemu ted chybi, ze ? smile.gif


ja mu ho dal wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 25 2007 05:36am
Quote (sapier @ Mon, 25 Jun 2007, 12:01)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 07:57am)
Quote (Karbec @ Mon, 25 Jun 2007, 07:24)
Quote (CarodeJ @ Mon, 25 Jun 2007, 00:36)
stojis za karburatorem ve fronte wink.gif


karburator rikal prej ze uz ho ma.


takzes ho ukradl esovi a jemu ted chybi, ze ? smile.gif


ja mu ho dal wink.gif


ty si me dal.. a ja muzu pouzit ted loader protoze mam 2 sety wink.gif
ale neumim to wink.gif
semhal sem ho za eni a par crapu .. HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 3 2007 03:17pm
neměl by někdo plz norm baal q plz? EUSCL
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 4 2007 04:24am
Quote (Esantin @ Tue, Jul 3 2007, 09:17pm)
neměl by někdo plz norm baal q plz? EUSCL


tak teď nm baal q plz biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 6 2007 11:17am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212226Next
Closed New Topic New Poll