[QUOTE=undead_lord,Sat, 23 Jun 2007, 20:05][QUOTE=otko,Tue, Jun 19 2007, 01:51pm][QUOTE=Sentinel4,Tue, 19 Jun 2007, 13:23]
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8555581&f=170&st=0#entry46631285mozna ma nekdo zajem o veci z meho baby.[/QUOTE]
pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas?

skoda[/QUOTE]
[QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 06:51am][QUOTE=z3r0.,Mon, Jun 11 2007, 06:47am][QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 12:01am][QUOTE=zerkii,Sun, Jun 10 2007, 10:12pm]To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?
Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade.

[/QUOTE]
nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.[/QUOTE]
Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...[/QUOTE]
jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho

Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.[/QUOTE]
[QUOTE=Sobcz,Mon, Jun 11 2007, 05:15am][QUOTE=Sentinel4,Mon, Jun 11 2007, 12:01am][QUOTE=zerkii,Sun, Jun 10 2007, 10:12pm]To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?
Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade.

[/QUOTE]
nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.[/QUOTE]

zatim ..

[/QUOTE]
SOB, THE NOSTRADAMUS[/QUOTE]
too bad:( viky tebe taky?