d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 17 2007 04:15pm
<DIV class=quote1>Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 15 2007, 02:35pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->
Quote (Killer111 @ Thu, Mar 15 2007, 01:34pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 15 2007, 01:02pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 15 2007, 09:11am)
Quote (Lua @ Sun, Aug 20 2006, 04:50pm)
</DIV><!--QuoteEEnd-->

nice .. taky bych takovej chtel ale nevim jak


ten delal Drizzle.. a platil kdo ? no já .. sad.gif


tvrde se ti to nevyplatilo sad.gif


curakum se nikdy nic nevyplaci


to bylo z doby kdy si este sob platil kamarady a uspesne predstiral kamaradstvi
ale pokud mas zajem prodam vse abych ti to mohl zplatit maby ti to nebylo lito nechci byt neco dluzen

This post was edited by Lua on Mar 17 2007 04:15pm
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 17 2007 05:40pm
Quote (Lua @ Sat, 17 Mar 2007, 23:15)
to bylo z doby kdy si este sob platil kamarady a uspesne predstiral kamaradstvi
ale pokud mas zajem prodam vse abych ti to mohl zplatit maby ti to nebylo lito nechci byt neco dluzen


Ano to by jsi mel, beztak je v tom i muj podil.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 18 2007 02:14am
Quote (Lua @ Sat, Mar 17 2007, 10:15pm)
<DIV class=quote1>Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 15 2007, 02:35pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->
Quote (Killer111 @ Thu, Mar 15 2007, 01:34pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 15 2007, 01:02pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 15 2007, 09:11am)
Quote (Lua @ Sun, Aug 20 2006, 04:50pm)

nice .. taky bych takovej chtel ale nevim jak


ten delal Drizzle.. a platil kdo ? no já .. sad.gif


tvrde se ti to nevyplatilo sad.gif


curakum se nikdy nic nevyplaci


to bylo z doby kdy si este sob platil kamarady a uspesne predstiral kamaradstvi
ale pokud mas zajem prodam vse abych ti to mohl zplatit maby ti to nebylo lito nechci byt neco dluzen


najednou je lua takovej slusnak LOL
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 18 2007 03:44am
Quote (undead_lord @ Sun, 18 Mar 2007, 09:14)
Quote (Lua @ Sat, Mar 17 2007, 10:15pm)
<DIV class=quote1>Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 15 2007, 02:35pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->
Quote (Killer111 @ Thu, Mar 15 2007, 01:34pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 15 2007, 01:02pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 15 2007, 09:11am)
Quote (Lua @ Sun, Aug 20 2006, 04:50pm)
nice .. taky bych takovej chtel ale nevim jak


ten delal Drizzle.. a platil kdo ? no já .. sad.gif


tvrde se ti to nevyplatilo sad.gif


curakum se nikdy nic nevyplaci


to bylo z doby kdy si este sob platil kamarady a uspesne predstiral kamaradstvi
ale pokud mas zajem prodam vse abych ti to mohl zplatit maby ti to nebylo lito nechci byt neco dluzen


najednou je lua takovej slusnak LOL



prestal brat tvrde drogy rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 18 2007 05:52am
tady nejde o to ze to byl donor a peskuje tak mu to klidne vratim aby neremcal
nejde vo to ze sem slusnej to proto aby zavrel pusinku
sentyjel4 taky dostal vse co mi kdy dal to same se neda rict o nem ^^
ostatni co tady placate ktomu se nevyjadruju
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 18 2007 06:16am
Quote (Lua @ Sun, 18 Mar 2007, 12:52)
tady nejde o to ze to byl donor a peskuje tak mu to klidne vratim aby neremcal
nejde vo to ze sem slusnej to proto aby zavrel pusinku
sentyjel4 taky dostal vse co mi kdy dal to same se neda rict o nem ^^
ostatni co tady placate ktomu se nevyjadruju


skoda
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 18 2007 06:48am
Quote (Lua @ Sun, Mar 18 2007, 11:52am)
tady nejde o to ze to byl donor a peskuje tak mu to klidne vratim aby neremcal
nejde vo to ze sem slusnej to proto aby zavrel pusinku
sentyjel4 taky dostal vse co mi kdy dal to same se neda rict o nem ^^
ostatni co tady placate ktomu se nevyjadruju


jsi normalne zacal chodit na doucovani z obcanske vychovy ne? xD

edit:

Mam 2 novy signy ^^

This post was edited by undead_lord on Mar 18 2007 06:49am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 18 2007 03:52pm
[QUOTE=Karbec,Thu, 8 Mar 2007, 22:25][QUOTE=pugacov,Thu, Mar 8 2007, 07:30pm][QUOTE=Esantin,Thu, Mar 8 2007, 06:15pm][QUOTE=Charoncz,Thu, Mar 8 2007, 06:08pm][QUOTE=sapier,Thu, 8 Mar 2007, 19:02][QUOTE=undead_lord,Thu, Mar 8 2007, 05:57pm][QUOTE=sapier,Thu, Mar 8 2007, 05:48pm][QUOTE=undead_lord,Thu, Mar 8 2007, 05:26pm][QUOTE=Esantin,Thu, Mar 8 2007, 05:20pm][QUOTE=MrReaper,Thu, Mar 8 2007, 05:17pm][QUOTE=Charoncz,Thu, 8 Mar 2007, 19:09]ohodnotte pls tenhle sign biggrin.gif[/QUOTE]

ROFL, prvni 3 vteriny jsem si rikal co se seres do myho signu... a pak mi doslo ze to je uuniverzalni link pro kazdeho smile.gif[/QUOTE]

presne tady taky biggrin.gif[/QUOTE]

lepsi je:


He is scammer + multiacc biggrin.gif[/QUOTE]

nejaky problem ? rekl bych co tam dal lord za to muze mit i ban ne ? to se nesmi ?[/QUOTE]


lol, on to jeste nepochopil biggrin.gif[/QUOTE]

pochopil ale proc si tam davas muj acc ? pokud si chtel pobavit tak haha[/QUOTE]

ne nepochopil... biggrin.gif[/QUOTE]

owned biggrin.gif[/QUOTE]

rofl[/QUOTE]
lol total owned , to je trapny biggrin.gif tongue.gif[/QUOTE]


lul smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 18 2007 04:39pm
[QUOTE=M0f0,Sun, 18 Mar 2007, 22:52][QUOTE=Karbec,Thu, 8 Mar 2007, 22:25][QUOTE=pugacov,Thu, Mar 8 2007, 07:30pm][QUOTE=Esantin,Thu, Mar 8 2007, 06:15pm][QUOTE=Charoncz,Thu, Mar 8 2007, 06:08pm][QUOTE=sapier,Thu, 8 Mar 2007, 19:02][QUOTE=undead_lord,Thu, Mar 8 2007, 05:57pm][QUOTE=sapier,Thu, Mar 8 2007, 05:48pm][QUOTE=undead_lord,Thu, Mar 8 2007, 05:26pm][QUOTE=Esantin,Thu, Mar 8 2007, 05:20pm][QUOTE=MrReaper,Thu, Mar 8 2007, 05:17pm][QUOTE=Charoncz,Thu, 8 Mar 2007, 19:09]ohodnotte pls tenhle sign biggrin.gif[/QUOTE]

ROFL, prvni 3 vteriny jsem si rikal co se seres do myho signu... a pak mi doslo ze to je uuniverzalni link pro kazdeho smile.gif[/QUOTE]

presne tady taky biggrin.gif[/QUOTE]

lepsi je:


He is scammer + multiacc biggrin.gif[/QUOTE]

nejaky problem ? rekl bych co tam dal lord za to muze mit i ban ne ? to se nesmi ?[/QUOTE]


lol, on to jeste nepochopil biggrin.gif[/QUOTE]

pochopil ale proc si tam davas muj acc ? pokud si chtel pobavit tak haha[/QUOTE]

ne nepochopil... biggrin.gif[/QUOTE]

owned biggrin.gif[/QUOTE]

rofl[/QUOTE]
lol total owned , to je trapny biggrin.gif tongue.gif[/QUOTE]


lul smile.gif[/QUOTE]

MOFO ZIJEEEE !!!!!!!!
Member
Posts: 17,536
Joined: Mar 9 2007
Gold: 40.00
Mar 18 2007 06:48pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, Aug 20 2006, 05:50pm)
Quote (palec @ Sun, Aug 20 2006, 04:59pm)
Quote (Lua @ Sun, Aug 20 2006, 04:50pm)

here wink.gif copa si myslite? ;


nice celkem .)


jj very sexy sign smile.gif
hlavne se mi libi jak tam blika to Legends dole smile.gif

na muj sign ovsem nikdo nema wink.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll