Quote (Sentinel4 @ Mon, 6 Jul 2009, 09:28)
kdyz se to dela porad dokola, tak je to trapne a cloveka nuti si myslet, ze tomu za tim pocitacem je tak 10...
pořád dokola? ukaž nějakej post, kde to dělám pořád dokola

to je toho, nepochopil jsi jedno slovíčko, respektive jsi musel malinko použít mozek, abys pochopil význam, a hned tu musíš flamovat

Jo jasně, místo ragovat jsem mohl použít slovíčko vztekat se, nicnémě význam by byl stejnej, akorát bys teda ze sebe nedělal primitiva, který se hádá kvůli každé blbosti, ale sere pes že

Jo a abych nezapomněl, některá slova se jednoduše počeštují, resp. přejímají z cizího jazyka v nezměněné podobě (zejména z toho důvodu, že adekvátní české slovo neexistuje nebo zní zvláštně (např. výše zmíněný výraz "flamovat",dále "banovat", "admin" , "troll", "noob" atd atd))a pokud se nad tímto pozastavuješ a považuješ užívání těchto výrazů za "machrování", tak doporučuji doplnit/zopakovat základní vzělání 8)