Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 01:15pm)
fajn.
btw
vy vsichni co tu tak cumite na to co tu pisem jak pul prdele z krovi si
taky prehrajte ten song co sem postnul vyse,je na vas vsechny jak
delanej.
jo a viku ,docela sem cumel ze se kamaradis s paulem
,kterej je znamej jako fg purchaser n1,takze bych skoro rek ze nedela
nic jinyho nez d2/jsp.a ty mu asi pekne lezes do zadku:bonk:
a to ze se znas s par lidma co so znamy z tebe nedela znamyho cloveka jakbysmet.vime?^^tak nemachruj kknp
nevim proc,ale za nejvetsi srace na d2 sem mel :
1 . ger
2. fr
3. dk
4. gbr
ale
vy ste me vyvedli z omylu ..i mezi cechama sou paka jako
hero,vik,karbec,jamesss a jim podobni,kteri sou na na stejnym levlu jak
nektery nemci,viz exod,ph3arm3,anush....
lol paul fg purchaser, ty idiote ma locked acc a kazdy tyden ma jinej acc, ale urco kupuje fg od najga

s paulem se znam dele a zacinali jsem spolu hrat, kdyz byl jeste v neznamem klanu, se ho zeptej.
tak se znamych lidi zeptej, jestli me znaji, myslim z pvp komunity. kdyz Te znaji znami lide a mluvi o Tobe hezky, ne jako o Tobe, ze kazdy druhy slovo je bad. tak tim padem jsi "znamy" i ty.