Quote (Karbec @ Sun, Aug 3 2008, 04:04pm)
lol proc ja?
navic me radis k heroj, to me sere

ja se s nikym prat nechci
XD to mas recht hero jamesss josu na vyssim levlu debility,mozna i imbecility.
proc ale i ty?
Quote (Karbec @ Sun, Aug 3 2008, 11:09am)
ROOFLL trivis D:D:

D
vsadim se ze takovej unlu by te dal izi
ja taky)
a vik.. dal te jednou protoze pak .leave?
proto...nehral si se mnou ( radsi imo ) a soudis ....to nemam rad.