d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1181920212262Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 25 2008 01:38pm
chci to začít hrát
ale než to instnu tak nevim co
castera? melee? range? nebo je eště něco? více méně co vim je to dost o pvp můžeš killnout koho chceš že? takže prakticky kdo je nej?

třeba co sem koukal elfove sou nice na cast biggrin.gif ja fakt nevim typy tricky plíz

This post was edited by Lua on Jan 25 2008 01:38pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 25 2008 02:00pm
o tom by sa dalo strasne vela popisat, ale si trochu vedla

killnut mozes sice koho chces (alebo sa o to aspon pokusit) ale zanecha to nasledky smile.gif

skor skus napisat aky styl hrania si predstavujes. Spokojne si farmit, hrajkat sa, stavat veci. Alebo chces zasiahnut aktivne do politickeho diania
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 25 2008 02:00pm
Quote (Lua @ Fri, Jan 25 2008, 08:38pm)
chci to začít hrát
ale než to instnu tak nevim co
castera?
melee? range? nebo je eště něco? více méně co vim je to dost o pvp
můžeš killnout koho chceš že? takže prakticky kdo je nej?

třeba co sem koukal elfove sou nice na cast biggrin.gif ja fakt nevim typy tricky plíz


psal jsem ti v pm

human mage
human fighter (archer)
dark elf mage
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 25 2008 02:04pm
hlavne nehraj Elven eldera biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 25 2008 02:16pm
Quote (Dieoncommand @ Fri, Jan 25 2008, 09:04pm)
hlavne nehraj Elven eldera biggrin.gif


to je super postava, ale hraj něco z toho co jsem ti popsal, jednoduché expení a jsou silní
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 25 2008 02:23pm
nevim cje lepší melee nebo cast nebo range to by chtělo víc rozepsat no takhle co je lepší zabíjet ostatní a sbírat věci znich nebo moby nebo monstra buh ví jaks e tomu tady říká xd
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 25 2008 02:26pm
zebych to taky zkusil zahrat? kamos z prace to taky hraje smile.gif
btw na jakym serveru hrajete? a ej to free?

This post was edited by hero_cz on Jan 25 2008 02:27pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 25 2008 02:28pm
Quote (hero_cz @ Fri, Jan 25 2008, 08:26pm)
zebych to taky zkusil zahrat? kamos z prace to taky hraje smile.gif
btw na jakym serveru hrajete? a ej to free?


je to free a server budu hrát podle kámoše nebo byhc rád nějáké tipy xd taky
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Jan 25 2008 02:59pm
http://la2.gamepark.cz/forum/viewtopic.php?t=193

Tuna hrame asi 5-ti odtialto

Btw. online cca 1500+
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 25 2008 03:09pm
kdo to umí a vyzná se v la a hraje to nějákej pátek tak mi pošlete icq chci se na něco zeptat biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212262Next
Add Reply New Topic New Poll