Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 07:15pm)
Palec: Jj jasny vsechno ma svy negativa!!
Sentinel: My nejsme nackove ale chuligani a navic kdyby si me videl pred par mesici tak by ses nedivil:-) Ja da se rict vychazim s kazdym krome spartanskej a brnenskejch hools! A vypatlanejch nacku ktery moc resej politiku a berou bohemku jako levicovou!
Sapier: Killer je nejvic v pohode tak nevim co proti nemu mas? Spis jako vetsi dement my pripadas ty! Sorry mozna to pravda neni ale neznam te a podle toho co pises my to tak pripada! Uprimnost se cenni ne?
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?
A proste vsichni na tom srazu byli v pohode i kdyz sem kecal s malo kym!
se mnou si kecal hlavne kdyz si nas kostil ve fotbálku .. a to byly kecy typu: jedna - nula... dva - nula .. tri - nula .. tri-jedna kurva nepodlejzaj