d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1181920212224Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 09:16am
každopádně nic na tom nemění že sapier je krypl
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 09:41am
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 13 2007, 03:16pm)
každopádně nic na tom nemění že sapier je krypl


Hlaska srazu byla jasna!
takze DONATE ME
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 10:03am
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 13 2007, 04:16pm)
každopádně nic na tom nemění že sapier je krypl


Jestli by si mu to taky řekl do očí...
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 13 2007 10:10am
Quote (z3r0. @ Thu, Sep 13 2007, 05:03pm)
Jestli by si mu to taky řekl do očí...


nerekl bo je to pica ktera pise na kazdy muj post ze jsem krypl to je vse co umi
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 13 2007 10:12am
Quote (Jameess @ Thu, Sep 13 2007, 04:41pm)
Hlaska srazu byla jasna!
takze DONATE ME


lol priste utratim vsechny fg pred srazem aby nemoh zas nikdo somrovat .. biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 10:39am
Ne ze bych se do vasich hadek chtel michat, ale na domluvenych bitkach hooligans jsou ale taky negativa..doprdele co kdyz tam nekoho zrani tak ze jej pak musi odvezt do nemocnice a je lecen na naklady danovych poplatniku ?wink.gif
borci kdyz uz do toho dete tak si neste UPLNE vsechny nasledky wink.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 12:15pm
Palec: Jj jasny vsechno ma svy negativa!!
Sentinel: My nejsme nackove ale chuligani a navic kdyby si me videl pred par mesici tak by ses nedivil:-) Ja da se rict vychazim s kazdym krome spartanskej a brnenskejch hools! A vypatlanejch nacku ktery moc resej politiku a berou bohemku jako levicovou!
Sapier: Killer je nejvic v pohode tak nevim co proti nemu mas? Spis jako vetsi dement my pripadas ty! Sorry mozna to pravda neni ale neznam te a podle toho co pises my to tak pripada! Uprimnost se cenni ne?
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?

A proste vsichni na tom srazu byli v pohode i kdyz sem kecal s malo kym!

This post was edited by Hamihs on Sep 13 2007 12:16pm
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 12:16pm
A proc furt resime chuliganstvi?

Jo a sentinely proc myslis ze nemusim dready! Mam mooooooc kamosu s dredama!

This post was edited by Hamihs on Sep 13 2007 12:18pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 13 2007 12:18pm
Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 07:15pm)
Palec: Jj jasny vsechno ma svy negativa!!
Sentinel: My nejsme nackove ale chuligani a navic kdyby si me videl pred par mesici tak by ses nedivil:-) Ja da se rict vychazim s kazdym krome spartanskej a brnenskejch hools! A vypatlanejch nacku ktery moc resej politiku a berou bohemku jako levicovou!
Sapier: Killer je nejvic v pohode tak nevim co proti nemu mas? Spis jako vetsi dement my pripadas ty! Sorry mozna to pravda neni ale neznam te a podle toho co pises my to tak pripada! Uprimnost se cenni ne?
Zero: Proc by se mu to bal rict do oci?

A proste vsichni na tom srazu byli v pohode i kdyz sem kecal s malo kym!


se mnou si kecal hlavne kdyz si nas kostil ve fotbálku .. a to byly kecy typu: jedna - nula... dva - nula .. tri - nula .. tri-jedna kurva nepodlejzaj biggrin.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 12:19pm
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 13 2007, 06:18pm)
se mnou si kecal hlavne kdyz si nas kostil ve fotbálku .. a to byly kecy typu: jedna - nula... dva - nula .. tri - nula .. tri-jedna kurva nepodlejzaj biggrin.gif


:-) tak ty si sedel daleko ode me :-) A navic sme nikdy po netu nejak nekecali tebe sem znal spis z chatu a z vypraveni o velkym sobovi :-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212224Next
Add Reply New Topic New Poll