d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 5 2007 09:30am
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 03:23pm)
realy ?


No jasně spal jsem i s Madonou smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 5 2007 10:13am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 5 2007, 04:30pm)
No jasně spal jsem i s Madonou smile.gif


to neni zadna vyhra biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 5 2007 10:34am
Quote (Sobcz @ Fri, Oct 5 2007, 04:13pm)
to neni zadna vyhra biggrin.gif


Hehehe biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 5 2007 10:35am
Quote (Sobcz @ Fri, 5 Oct 2007, 18:13)
to neni zadna vyhra biggrin.gif


no zalezi s kterou... protoze jestli se nepletu tak madona je Marie s Jezisšem-ditetem a pokud s ni spal tak vyvraci celou krestanskou cirkev coz bych považoval za velkou vyhru wink.gif a jestli se nepletu tak ta zevacka je MadoNNa, takze on musel urcite spat s Madonou - Marii... takze: Gheto DEKUJEME! uz mame paku proti krestanum wink.gif

edit: Jameessi mas pravdu no laugh.gif i kdyz, pokud vyvratime ze Marie byla panna tak uz to bude jedno nikdo jim to nesezere...

This post was edited by MrReaper on Oct 5 2007 10:42am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 10:40am
Quote (MrReaper @ Fri, Oct 5 2007, 04:35pm)
no zalezi s kterou... protoze jestli se nepletu tak madona je Marie s Jezisšem-ditetem a pokud s ni spal tak vyvraci celou krestanskou cirkev coz bych považoval za velkou vyhru wink.gif a jestli se nepletu tak ta zevacka je MadoNNa, takze on musel urcite spat s Madonou - Marii... takze: Gheto DEKUJEME! uz mame paku proti krestanum wink.gif


tim padem by gheto zaslouzil par facek jakyho vysukal potomka!
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 5 2007 10:56am
Nebite mě smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 11:16am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 5 2007, 04:56pm)
Nebite mě smile.gif


Donate= 0fg = linčování na veřejnosti
Donate= 10+fg = linčování jen na kamaru
Donate= 50+fg = facka abys to už nedělal
Donate= 200+fg = Bodyguard
Donate= 900+fg = Hero ti da pusu

This post was edited by Jameess on Oct 5 2007 11:19am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 5 2007 11:24am
Quote (Jameess @ Fri, 5 Oct 2007, 19:16)
Donate= 0fg = linčování na veřejnosti
Donate= 10+fg = linčování jen na kamaru
Donate= 50+fg = facka abys to už nedělal
Donate= 200+fg = Bodyguard
Donate= 900+fg = Hero ti da pusu


nebo pozvi Jamese na pivko a budes v pohode wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 5 2007 11:27am
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 05:16pm)
Donate= 0fg = linčování na veřejnosti
Donate= 10+fg = linčování jen na kamaru
Donate= 50+fg = facka abys to už nedělal
Donate= 200+fg = Bodyguard
Donate= 900+fg = Hero ti da pusu


Hm co si vybrat smile.gif no linčování na kameru mam už jisté že jo smile.gif Facka sux...to nic neni...Bodyguardy nepotrebuji ...Hero mi da pusu i free biggrin.gif on je pry gay. tak nevim nevim
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 11:38am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 5 2007, 05:27pm)
Hm co si vybrat smile.gif no linčování na kameru mam už jisté že jo smile.gif Facka sux...to nic neni...Bodyguardy nepotrebuji ...Hero mi da pusu i free biggrin.gif on je pry gay. tak nevim nevim


ja bych ti taky dal pusu wub.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1181920212225Next
Closed New Topic New Poll