Quote (Sobcz @ Fri, 5 Oct 2007, 18:13)
to neni zadna vyhra

no zalezi s kterou... protoze jestli se nepletu tak madona je Marie s Jezisšem-ditetem a pokud s ni spal tak vyvraci celou krestanskou cirkev coz bych považoval za velkou vyhru

a jestli se nepletu tak ta zevacka je MadoNNa, takze on musel urcite spat s Madonou - Marii... takze: Gheto DEKUJEME! uz mame paku proti krestanum

edit: Jameessi mas pravdu no

i kdyz, pokud vyvratime ze Marie byla panna tak uz to bude jedno nikdo jim to nesezere...
This post was edited by MrReaper on Oct 5 2007 10:42am