Quote (M0f0 @ Wed, Oct 31 2007, 01:20am)
zbrane z playas dropuju? uz som dropol arm ale gun by nemala, nie?
inak hrate ten fun pvp? lebo som L2 nemal 10 dni pustene a nejak ma uz hry celkovo prestavaju bavit

Jak jinak, porad je to hlavne o pvp. Ja uz nedelam nic jineho nez RB a PvP.
Quote (Dieoncommand @ Tue, Oct 30 2007, 11:49pm)
Tebi to je ten co dropol z Tora?
Jo ten z tora, ted je enchly na +4