d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Slovensk A esk Trade Topic > repost
Prev1171819202126Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2007 12:53pm
N low arach, cena umerna def...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 16 2007 12:55pm
Quote (Sebasti @ Sat, 16 Jun 2007, 20:53)
N low arach, cena umerna def...


vzdy napis aj realm/typ/ l abo nl, predpokladam ze hcl...
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2007 02:39am
Quote (M0f0 @ Sat, Jun 16 2007, 06:55pm)
Quote (Sebasti @ Sat, 16 Jun 2007, 20:53)
N low arach, cena umerna def...


vzdy napis aj realm/typ/ l abo nl, predpokladam ze hcl...


jo, sry hcl
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 19 2007 06:23am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 19 2007 07:51am
Quote (Sentinel4 @ Tue, 19 Jun 2007, 13:23)


pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas? sad.gif skoda

This post was edited by otko on Jun 19 2007 07:51am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 19 2007 08:06am
Quote (otko @ Tue, Jun 19 2007, 01:51pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 19 Jun 2007, 13:23)


pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas? sad.gif skoda


protoze uz nehraje Lua a on bez nej nemuze byt sad.gif
PS: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8554322&f=268
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 19 2007 08:34am
Quote (Radmag @ Tue, 19 Jun 2007, 15:06)
Quote (otko @ Tue, Jun 19 2007, 01:51pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 19 Jun 2007, 13:23)


pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas? sad.gif skoda


protoze uz nehraje Lua a on bez nej nemuze byt sad.gif
PS: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8554322&f=268


vernost cudzim ludom sa neoplaca vid priklad
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 20 2007 12:29pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 23 2007 01:05pm
Quote (otko @ Tue, Jun 19 2007, 01:51pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 19 Jun 2007, 13:23)


pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas? sad.gif skoda



Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.


Quote (Sobcz @ Mon, Jun 11 2007, 05:15am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


devil.gif zatim .. biggrin.gif



SOB, THE NOSTRADAMUS


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202126Next
Closed New Topic New Poll