Quote (otko @ Tue, Jun 19 2007, 01:51pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 19 Jun 2007, 13:23)
pekny baba, pekna kolekcia veci... preco ho predavas?

skoda
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?
Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade.

nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.
Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...
jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho

Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.
Quote (Sobcz @ Mon, Jun 11 2007, 05:15am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?
Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade.

nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.

zatim ..

SOB, THE NOSTRADAMUS