d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1171819202125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 14 2007 12:20pm
ani ja xD
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
May 14 2007 12:36pm
Quote (thebiss @ Mon, May 14 2007, 12:14pm)
Quote (Kutler @ Mon, May 14 2007, 05:59am)
Quote (thebiss @ Mon, May 7 2007, 02:26pm)
Kdo vsechno vlastne hraje na Gameparku? popr nick+lvl
To ze tam hraju ja, asi vi kazdy, kdo tam hraje alespon par tydnu nebo navstevuje GP forum... protoze me az prekvapuje, jak casto zni muj nick vsude kde se podivam :F
Nyni tam zacal hrat zero a nikdo mi ani neuveri jak jsem rad, ikdyz vim, ze se prida na druhou stranu podsveti, ktera valci proti me ally xD
Na druhou stranu, netusim kdo vsechno tam mimo mne, hnizda a zera hraje... protoze nikdo se ke me nijak zvlast nehlasil a mozna ma i sve duvody.

Zacnu sebou... byl bych rad, kdyby kazdy uvedl nejaky ten radek o sobe, pokud hraje na GP.
d2jsp nick - thebiss
gamepark nick - Tebi
postava - Saggitarius_sub Necro
lvl - 76_sub71
popis: ClanLeader CharanCora, AllyLeader BlackLegion, Nyni hraju jen na polovicni uvazek, War s pulkou serveru, PvP zamereni
dalsi postavy: Z (PP_68lvl), Ilja (SE_68lvl), Laguerra (SwS_66lvl), Instant (BD_58lvl)


mam necra lvl 62 nick kutlerka2
klan brotherhood ally phoenix

jinak ze se k tobe nehlasim, ja sem te nedavno potkal myslim v adenu a kdyz jsem te pozdravil tak jsi utekl sad.gif
§

Jednoduse jsem te prehlidl... nebude to tim, ze klan Frigovcu nemam rad, ikdyz je to vlastne pravda, protoze tvuj klan skoro nesnasim nebo ho ignoruji. Nekteri moji clenove jim davaji PK celkem pravidelne na potkani. Za tento postoj muze pouze jen a jen vas CL, ne clenove. Pro jistotu priste zkus PM, ty jen tak neprehlidnu kdyz nejsem afk smile.gif


priste skusim. jinak ze nemas rad friovce docela chapu, nevim presne co proved frigi, ale i od jinych sem obcas slysel napad jako pojdme zateckovat tebiho bude sranda smile.gif podle me kdyby tam nebyl zli bl, tak by nebyla sranda, kdo by nas otravoval pri rb smile.gif ja proti tobe ani bl nic nemam
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
May 14 2007 12:54pm
Quote (Kutler @ Tue, May 15 2007, 12:36am)
Quote (thebiss @ Mon, May 14 2007, 12:14pm)
Quote (Kutler @ Mon, May 14 2007, 05:59am)
Quote (thebiss @ Mon, May 7 2007, 02:26pm)
Kdo vsechno vlastne hraje na Gameparku? popr nick+lvl
To ze tam hraju ja, asi vi kazdy, kdo tam hraje alespon par tydnu nebo navstevuje GP forum... protoze me az prekvapuje, jak casto zni muj nick vsude kde se podivam :F
Nyni tam zacal hrat zero a nikdo mi ani neuveri jak jsem rad, ikdyz vim, ze se prida na druhou stranu podsveti, ktera valci proti me ally xD
Na druhou stranu, netusim kdo vsechno tam mimo mne, hnizda a zera hraje... protoze nikdo se ke me nijak zvlast nehlasil a mozna ma i sve duvody.

Zacnu sebou... byl bych rad, kdyby kazdy uvedl nejaky ten radek o sobe, pokud hraje na GP.
d2jsp nick - thebiss
gamepark nick - Tebi
postava - Saggitarius_sub Necro
lvl - 76_sub71
popis: ClanLeader CharanCora, AllyLeader BlackLegion, Nyni hraju jen na polovicni uvazek, War s pulkou serveru, PvP zamereni
dalsi postavy: Z (PP_68lvl), Ilja (SE_68lvl), Laguerra (SwS_66lvl), Instant (BD_58lvl)


mam necra lvl 62 nick kutlerka2
klan brotherhood ally phoenix

jinak ze se k tobe nehlasim, ja sem te nedavno potkal myslim v adenu a kdyz jsem te pozdravil tak jsi utekl sad.gif
§

Jednoduse jsem te prehlidl... nebude to tim, ze klan Frigovcu nemam rad, ikdyz je to vlastne pravda, protoze tvuj klan skoro nesnasim nebo ho ignoruji. Nekteri moji clenove jim davaji PK celkem pravidelne na potkani. Za tento postoj muze pouze jen a jen vas CL, ne clenove. Pro jistotu priste zkus PM, ty jen tak neprehlidnu kdyz nejsem afk smile.gif


priste skusim. jinak ze nemas rad friovce docela chapu, nevim presne co proved frigi, ale i od jinych sem obcas slysel napad jako pojdme zateckovat tebiho bude sranda smile.gif podle me kdyby tam nebyl zli bl, tak by nebyla sranda, kdo by nas otravoval pri rb smile.gif ja proti tobe ani bl nic nemam


To asi v klanu nejsi dlouho. Teckovani a invitovani tebiho jsem zazil mozna tak 10x. Nejsou schopni me zabit pomalu ani ve full parte, tak mi aspon pisou spam pm apod kraviny. Frigi nesnasim uz od dob, kdy byl u imperia... tj tak mozna 6-7mesicu zpatky, ale posledni mesic uz ho nesnasi skoro cely klan. V dobe kdy jsme uzavreli primeri totiz jeho dva clenove klidne posbirali drop, ktery z nas vypadl, kdyz nas zabil rb. Takze ono to neni apatie jen CL vs CL, ale spise uz klan vs klan. Az na to... ze vas CL nedokaze prijmout war a to uz nam prijmuli war i slabsi farm klany a duvody byli zlomkove. Asi tak se veci maji, nic zvlastniho, je to jen hra a to k tomu patri.

Zkratky nejsou dulezite...stejne to pisu jen pro ty, co tem zkratkam rozumi.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 15 2007 11:12am
Neviete pls doporucit daky slusny c4 1000+ rate server ?

This post was edited by Dieoncommand on May 15 2007 11:16am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 15 2007 01:03pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, May 15 2007, 06:12pm)
Neviete pls doporucit daky slusny c4 1000+ rate server ?


hm bohuzel, vcera jsem hledal pulku dne nejake slusne highraty presne s raty 500+ ale bohuzel nic me nenadchlo , mozna zkusit abyss 300 x , ja jsem zatim zkusil pvpx raty myslim 50 x vypada bez bugu
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 19 2007 07:16am
jakej je to ratt? a tu golkondu ste zmakly? biggrin.gif ja taky hraju la2 na Shadow 10x
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Jun 14 2007 01:38pm
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 14 2007 02:51pm
Jake tagy xD ...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 14 2007 11:11pm
Juj Kubo jaky si spatny biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202125Next
Closed New Topic New Poll