d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1171819202148Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2009 04:41am
Quote (vanys @ Sat, Jul 4 2009, 10:39am)
on si zacina a ty furt odpovidas
zadny lezeni do prdele nevidim


Chlape ty jsi dement, kritizujes me tu za to, ze reaguju na to ze me tu nejaka spina urazi.
Porid si fukcni mozek, pak sem teprve neco postuj ;)

This post was edited by N3cum on Jul 4 2009 04:41am
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 4 2009 04:47am
Quote (N3cum @ Sat, Jul 4 2009, 12:41pm)
Chlape ty jsi dement, kritizujes me tu za to, ze reaguju na to ze me tu nejaka spina urazi.
Porid si fukcni mozek, pak sem teprve neco postuj ;)


N3cum ty jsi tu nejvetsi frajer xD
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 4 2009 06:22am
Quote (N3cum @ Sat, Jul 4 2009, 10:41am)
Chlape ty jsi dement, kritizujes me tu za to, ze reaguju na to ze me tu nejaka spina urazi.
Porid si fukcni mozek, pak sem teprve neco postuj ;)


:rofl:
koukam, ze jsi tu ten nejvetsi mozek
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 4 2009 07:56am
Quote (vanys @ Sat, Jul 4 2009, 12:22pm)
:rofl:
koukam, ze jsi tu ten nejvetsi mozek


asi nejak tak...


proste to nech plavat a nebud jak 7lety decko ( jako stepix)... proste ho ber z rezervou a nechovej se jak dement, ze tu nadavas vsude kolem sebe.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2009 09:10am
Quote (IllusiOniX @ Sat, Jul 4 2009, 10:47am)
N3cum ty jsi tu nejvetsi frajer xD


ofc :rofl:

Quote (vanys @ Sat, Jul 4 2009, 12:22pm)
:rofl:
koukam, ze jsi tu ten nejvetsi mozek


A ty ten nejmensi
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 4 2009 10:58am
Quote (Sentinel4 @ Sat, 4 Jul 2009, 14:56)
asi nejak tak...


proste to nech plavat a nebud jak 7lety decko ( jako stepix)... proste ho ber z rezervou a nechovej se jak dement, ze tu nadavas vsude kolem sebe.


8( to bylo přímo do srdce :(

že tě pořád sere, jak jsem tě na pubu zničil s hammerem, co :D
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 5 2009 08:52am
Quote (st3pix @ Sat, Jul 4 2009, 04:58pm)
8( to bylo přímo do srdce :(

že tě pořád sere, jak jsem tě na pubu zničil s hammerem, co :D


nejspise jsme s Tebou nikdy nehral... a co se stane v pubu, to je asi jako kdyby se nestalo....

jestli jsi mel nejaky lucky kill, kdyz jsi nejspise behal pred celej moor a spamoval kladiva, tak Ti kazdopadne gratuluju.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2009 10:13am
Quote (st3pix @ Sat, 4 Jul 2009, 18:58)
8( to bylo přímo do srdce :(

že tě pořád sere, jak jsem tě na pubu zničil s hammerem, co :D


Znicil ? :P
Jj myslim ze kuli tomu viky vubec nespi :( ... xD
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 5 2009 10:24am
Quote (EGY @ Sun, 5 Jul 2009, 17:13)
Znicil ? :P
Jj myslim ze kuli tomu viky vubec nespi :( ... xD


asi nespí, když po dvou(?+-) letech ještě pořád raguje na foru :)
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 5 2009 11:43am
pojem raguje je zajimavej... jen me bije do oci to Vase komoleni anglickejch slov do ceskejch a naopak... nebo jak pisete pitchooo atd.
Sice chapu, ze je to ais jen projev vaseho veku ale zkuste stim neco udelat....


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202148Next
Add Reply New Topic New Poll