Quote (st3pix @ Sat, Jul 4 2009, 04:58pm)
8( to bylo přímo do srdce

že tě pořád sere, jak jsem tě na pubu zničil s hammerem, co

nejspise jsme s Tebou nikdy nehral... a co se stane v pubu, to je asi jako kdyby se nestalo....
jestli jsi mel nejaky lucky kill, kdyz jsi nejspise behal pred celej moor a spamoval kladiva, tak Ti kazdopadne gratuluju.