d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1171819202131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 4 2008 04:26am
Quote (Log_in @ Mon, 4 Aug 2008, 11:25)
ja ti dam ty prase


squelched rofl.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21659564&f=258&st=0#entry124292750

This post was edited by hero_cz on Aug 4 2008 04:47am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:50am
Quote (Log_in @ Mon, Aug 4 2008, 10:25am)
ja ti dam ty prase


biggrin.gif

taky dobry,ale nej nadavku mel foxcompany


ty chcipla muro
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 05:07am
Quote (trivis @ Mon, 4 Aug 2008, 12:50)
biggrin.gif

taky dobry,ale nej nadavku mel foxcompany


ty chcipla muro


to ja si z herakem jen tak hraju on me jinak miluje a chce me pekne donatnout
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 06:09am
se stim troubou radsi ani nebavte, nema to moc smysl.


vecer dame 2vs2, vysledky postnem tady i na pvp europe, kk?


sezen si nejakeho tveho kamarada. ja budu hrta s paulem, ricim, nebo s andym, toho asi neznas.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 06:27am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Aug 4 2008, 12:09pm)
se stim troubou radsi ani nebavte, nema to moc smysl.


vecer dame 2vs2, vysledky postnem tady i na pvp europe, kk?


sezen si nejakeho tveho kamarada. ja budu hrta s paulem, ricim, nebo s andym, toho asi neznas.


ted si me fakt sundal ti povim .radsi si bez rozcesat dredy k?

tady si pust tuhle pisnicku a mas to wink.gif

http://uk.youtube.com/watch?v=kCmmqsW7oFk
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 4 2008 06:28am
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 13:09)
se stim troubou radsi ani nebavte, nema to moc smysl.


vecer dame 2vs2, vysledky postnem tady i na pvp europe, kk?


sezen si nejakeho tveho kamarada. ja budu hrta s paulem, ricim, nebo s andym, toho asi neznas.


GG FF
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Aug 4 2008 06:37am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 01:27pm)
ted si me fakt sundal ti povim .radsi si bez rozcesat  dredy k?

tady si pust tuhle pisnicku a mas to wink.gif

http://uk.youtube.com/watch?v=kCmmqsW7oFk


Az na to ze te snad ani nechtel sundat,chtel ti normalne rict ze at ovsem rozhodne to PvP ve ktery ses podle SEBE tak super...
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 06:40am
Quote (Beda_Travnicek @ Mon, Aug 4 2008, 12:37pm)
Az na to ze te snad ani nechtel sundat,chtel ti normalne rict ze at ovsem rozhodne to PvP ve ktery ses podle SEBE tak super...


uz sem s nim duelil,ani nema svuj char...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 06:43am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 12:40pm)
uz sem s nim duelil,ani nema svuj char...


no a?
to je pro me spise nevyhoda ze nebudu hrat na charu, na kterej jsme zvyklej, jako Ty, ale na cizim, s kterym budu hrta poprve a nebude prizpusoben presne na me.


nejaka nicka v pvp, koho nikho nezna a temer cela pvp sekce nim opovrhuje mi tady nebude rikat jakej je skvelej.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 4 2008 06:50am
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 13:43)
no a?
to je pro me spise nevyhoda ze nebudu hrat na charu, na kterej jsme zvyklej, jako Ty, ale na cizim, s kterym budu hrta poprve a nebude prizpusoben presne na me.


nejaka nicka v pvp, koho nikho nezna a temer cela pvp sekce nim opovrhuje mi tady nebude rikat jakej je skvelej.


pm me gn, chtěl bych vidět the ultimate showdown
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202131Next
Closed New Topic New Poll