Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 12:40pm)
uz sem s nim duelil,ani nema svuj char...
no a?
to je pro me spise nevyhoda ze nebudu hrat na charu, na kterej jsme zvyklej, jako Ty, ale na cizim, s kterym budu hrta poprve a nebude prizpusoben presne na me.
nejaka nicka v pvp, koho nikho nezna a temer cela pvp sekce nim opovrhuje mi tady nebude rikat jakej je skvelej.