Quote (st3pix @ Sun, 3 Aug 2008, 13:07)
ON SI ZAČÁÁÁÁÁÁL
JÁ NEHRAJŮŮŮŮŮŮŮŮŮ
až se naučíš česky ty vietnamská lachtaní kundo tak se s tebou možná začnu bavit
haha ty ses vtipnej retarde podivej s ena tvoji fotku zpíčenče a ceskI se ucYt nebudu protoze sY pYca
Karb: ty uz taky drz tlamu teplousi debilni treba st3pixovy vyhul curaka kdyz ho mas tak rad demente
This post was edited by Nipik on Aug 3 2008 06:22am