d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1171819202125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 505
Joined: Jul 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 8 2007 01:29am
Quote (thebiss @ Mon, Apr 10 2006, 08:46am)
warn lvl:
10%-40% modi si ti veci vsimaji a co delas, jinak zadne postihy
50%+ tvuj Signature/avatar je zakazan
70%+ tvuj pm system a forum gold je uzamcen
100% jsi oznacen jako "Loser" a to = konec

Co delat?
1. klikni na svuj warn a zobrazi se kdo ti dal warn a za co
2. precist si jeste jednou officialni forum a trade rules (kompletni rules zde http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=626958 )
3. pokud nesouhlasis a myslis si, ze ti dal warn neopravnene, klidne mu muzes napsat hned a ad ti to vysvetli (nedoporucuji)
4. za mesic + (nikdy ne drive nez za mesic) posli PM, jestli by ti mohl snizit warn a uvedes duvod, za co si ho dostal ( ctrl+c " text jeho puvodni zpravy za co to dal warn " crtl+v)
5. bud ti odepise a rekne, ze jeste neni zpravna doba (takze je treba min 2mesice) a ad se ozves pozdeji nebo ti rovnou snizi warn.



hele rikas ze bloknuti obrazku atd. je od 40 % v tom pripade nechapu to proc kamos dostal 10% za to ze mel v obrazku www adresu,budis asi to bejt nesmi ale bloknuli mu i ty obrazky celkem divny kyz rikas 40
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 8 2007 02:18am
mozna ze tam mel nakou debilni adresu..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 8 2007 04:33am
možná špatnej rozměr nebo velikost a je to od 50%
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 04:30am
Bola pridana novinka: pri viacnasobnom quote sa vam zobrazi iba odkaz iba na posledny prispevok, nie na predchadzajuce.
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 5 2007 08:11am
mozete mi niekto pls povedat ako sa da zobrazit obrazok v topicu bez posielania trapneho linku?

dakujem sleep.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 08:53am
Quote (kvaski_svk @ Wed, 5 Sep 2007, 16:11)
mozete mi niekto pls povedat ako sa da zobrazit obrazok v topicu bez posielania trapneho linku?

dakujem sleep.gif


myslis asi toto .. [img]link[/img]
je to takovej ten obrazek trapnej kdyz postujes . tak nad textem..
btw welkome in da guild
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 5 2007 08:57am
Quote (Karbec @ Wed, Sep 5 2007, 02:53pm)
myslis asi toto .. [img]link[/img]
je to takovej ten obrazek trapnej kdyz postujes . tak nad textem..
btw welkome in da guild


hi guild m8 wink.gif
no ja som to uz parkrat tak spravil ale vzdy mi to tam hodilo len link a nie obrazok, ja chcem ten obrazok priamo v topicu...
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 5 2007 12:39pm
musis pres picoodle nebo neco podobneho, to vis?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 01:08pm
yy
Imageshack.us myslim
ja pouzivam treba picoodle.com
na to hodis obrazek z kompu .. pak dal link do toho
takze nak takto
[img]http://youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA&mode=related&search=[/img]
dal sem tam mezery tak se nezobrazuje
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 5 2007 02:17pm
toto je co som urobil a aj tak len link
[img]http://img213.imageshack.us/my.php?image=screenshot054an3.jpg[/img]
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202125Next
Closed New Topic New Poll