warn lvl:10%-40% modi si ti veci vsimaji a co delas, jinak zadne postihy
50%+ tvuj Signature/avatar je zakazan
70%+ tvuj pm system a forum gold je uzamcen
100% jsi oznacen jako "Loser" a to = konec
Co delat?1. klikni na svuj warn a zobrazi se kdo ti dal warn a za co
2. precist si jeste jednou officialni forum a trade rules (kompletni rules zde
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=626958 )
3. pokud nesouhlasis a myslis si, ze ti dal warn neopravnene, klidne mu muzes napsat hned a ad ti to vysvetli (nedoporucuji)
4. za mesic + (nikdy ne drive nez za mesic) posli PM, jestli by ti mohl snizit warn a uvedes duvod, za co si ho dostal ( ctrl+c " text jeho puvodni zpravy za co to dal warn " crtl+v)
5. bud ti odepise a rekne, ze jeste neni zpravna doba (takze je treba min 2mesice) a ad se ozves pozdeji nebo ti rovnou snizi warn.
hele rikas ze bloknuti obrazku atd. je od 40 % v tom pripade nechapu to proc kamos dostal 10% za to ze mel v obrazku www adresu,budis asi to bejt nesmi ale bloknuli mu i ty obrazky celkem divny kyz rikas 40