Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 10:00am)
Posledni vec ty lidi jsou chuligani a jdou do toho ze dostanou! Takze to neni ublizovani druhejm! Ale oni si zvolili ze bud jim bude ublizeno! a za dalsi jsou tam pravidla takze to ublizovani moc neni!
O to směšnější to je... "du do toho ze bud nekomu iblizim, nebo nekdo ublizi me" opravdu, lip bych prosluneny odpoledne stravit nemohl

to ze tam jsou pravidla neznamena ze mezi tou stovkou chuliganu nejsou 1-2 idioti, ktery ztratej hlavu a pudou do toho hlava nehlava a nekoho prizabijou... a nesnaz se mi tvrdit ze se to nestava
A vyhrozovat mi, ze bych si v realu tak nedovoloval je taky k smichu... to jako na me machrujes ze jses silnejsi? hmmm... ja umim fakt rychle jezdit na kole, to bys cumel!!! a ty plastikovy letadylka co jsem slepil- primo nadhera, dokonce jsem vyhral par soutezi se svym Mustangem 1:48!! ... bavime se preci o "sportech" ze jo

jo a klidne prihod neco z tech vasich pravidel... sem celej nedockavej co tam bude za perly
This post was edited by Josefista on Sep 13 2007 04:13am