d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1171819202124Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 13 2007 04:03am
Quote (Hamihs @ Thu, Sep 13 2007, 10:00am)
Posledni vec ty lidi jsou chuligani a jdou do toho ze dostanou! Takze to neni ublizovani druhejm! Ale oni si zvolili ze bud jim bude ublizeno! a za dalsi jsou tam pravidla takze to ublizovani moc neni!


O to směšnější to je... "du do toho ze bud nekomu iblizim, nebo nekdo ublizi me" opravdu, lip bych prosluneny odpoledne stravit nemohl tongue.gif
to ze tam jsou pravidla neznamena ze mezi tou stovkou chuliganu nejsou 1-2 idioti, ktery ztratej hlavu a pudou do toho hlava nehlava a nekoho prizabijou... a nesnaz se mi tvrdit ze se to nestava
A vyhrozovat mi, ze bych si v realu tak nedovoloval je taky k smichu... to jako na me machrujes ze jses silnejsi? hmmm... ja umim fakt rychle jezdit na kole, to bys cumel!!! a ty plastikovy letadylka co jsem slepil- primo nadhera, dokonce jsem vyhral par soutezi se svym Mustangem 1:48!! ... bavime se preci o "sportech" ze jo tongue.gif

jo a klidne prihod neco z tech vasich pravidel... sem celej nedockavej co tam bude za perly wink.gif

This post was edited by Josefista on Sep 13 2007 04:13am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 13 2007 04:04am
Quote (sapier @ Thu, Sep 13 2007, 07:01am)
stretly se tam ale v malem poctu puvodne mela byt jina bitka mluvil jsem o tom proto protoze tam bylo plno kamosu kteri se tma sli pobit a nic nebylo


říkal jsi, že sem už postovat nebudeš.

NOW GET OFF MY FORUMS NIG

This post was edited by st3pix on Sep 13 2007 04:04am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 04:30am
Ale josefista... s tebou se hadat nechci :/

Jak tebe bavil hokej, nebo ještě dokonce baví, tak je baví bitky. Je to pro ně adrenalin. Pro mě je základní rozdělení bitek takové, že buď se chtějí bít obě dvě strany = ok tak ať se mlátí, což je i případ hooligans a je to pro ně takový "sport" a pak když se chce bít jen jedna strana = takové lidi odsuzuju, bezdůvodně někoho napadat.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 04:32am
Quote (st3pix @ Thu, Sep 13 2007, 11:04am)
Quote (sapier @ Thu, Sep 13 2007, 07:01am)
stretly
se tam ale v malem poctu puvodne mela byt jina bitka mluvil jsem o tom
proto protoze tam bylo plno kamosu kteri se tma sli pobit a nic nebylo


říkal jsi, že sem už postovat nebudeš.

NOW GET OFF MY FORUMS NIG


word
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 05:03am
Ok josefisto vic privat pm ok? A nikdo ti nevyhrozuje ale v realu je lepsi se bavit! Protoze Pres net si lidi moc otviraj hubu a me to rozciluje! V realu je to vsechno v pohode!
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Sep 13 2007 05:24am
josefista : zjavne nechapes ze bitky medzi hooligans su dohodnute a ludia co sa bit nechcu tam proste nejdu, malo kedy sa stane nejaka gang bang action neohlasena koli policajstom cize boje sa kto chce a neries to

This post was edited by StevkoCi on Sep 13 2007 05:25am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 13 2007 07:27am
kdyz sme se sesli na stanici metra byl tam jamess a hamish a zbytek. ze zacatku mi jeden z nich ani nepodal ruku a ja nevedel, co si onich mam myslet ( mam dredy a to oni moc nemusi smile.gif ). kdyz jsme pak asi na 4 pokus nasli hospodu kam pustili nasi skupinu a tam sme sedeli sme vedle sebe, pak jsme si zacli povidat a sli na fotbalek a vyklubali se z obou uplne v poho lidi s kterejma byla sranda. dokonce sem se s hamishem (apson myslim ze to byl on ) pak bavil skoro nejvic. skoda ze museli odejit tak brzo


a k tem domluvenejm bitkam, kdyz se chtej pomlatit at to udelaj, ale at do toho netahaj ostatni lidi, jako se me to stalo uz mockrat...

vazne odsuzuji, kdyz skupina 5a vice lidi, kteri jsou kazdej asi tak 2-3x sirsi nez ja napadnou 1-2 lidi jen kvuli tomu, ze maj dredy nebo jinje styl ucesu, nebo ze poslouchaj jinej styl hudby....

This post was edited by Sentinel4 on Sep 13 2007 07:29am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 13 2007 07:49am
Quote (Sentinel4 @ Thu, Sep 13 2007, 02:27pm)
kdyz sme se sesli na stanici metra byl tam jamess a hamish a zbytek. ze zacatku mi jeden z nich ani nepodal ruku a ja nevedel, co si onich mam myslet ( mam dredy a to oni moc nemusi smile.gif ). kdyz jsme pak asi na 4 pokus nasli hospodu kam pustili nasi skupinu a tam sme sedeli sme vedle sebe, pak jsme si zacli povidat a sli na fotbalek a vyklubali se z obou uplne v poho lidi s kterejma byla sranda. dokonce sem se s hamishem (apson myslim ze to byl on ) pak bavil skoro nejvic. skoda ze museli odejit tak brzo


a k tem domluvenejm bitkam, kdyz se chtej pomlatit at to udelaj, ale at do toho netahaj ostatni lidi, jako se me to stalo uz mockrat...

vazne odsuzuji, kdyz skupina 5a vice lidi, kteri jsou kazdej asi tak 2-3x sirsi nez ja napadnou 1-2 lidi jen kvuli tomu, ze maj dredy nebo jinje styl ucesu, nebo ze poslouchaj jinej styl hudby....


to nebyli hoolz ale nackove nebo nejaci jini jinak vouch se stevem jinak uz josefista nepistu kdyz o tom nic nevis dik

This post was edited by sapier on Sep 13 2007 07:49am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 13 2007 08:10am
Quote (sapier @ Thu, Sep 13 2007, 01:49pm)
to nebyli hoolz ale nackove nebo nejaci jini jinak vouch se stevem jinak uz josefista nepistu kdyz o tom nic nevis dik


to, ze o tom "nic nevim" neznamena, ze sem nemuzu psat...
zatim mi prijde, ze tady konverzace docela plyne a je zabavna... a jenom tebe tady kolektiv tak trosku vyhazuje... jako vynechat v souveti asi 5 carek je docela krize

Dobre no, trosku jste me presvedcili, to musim uznat... tongue.gif asi jsem az moc pacifista, nebo co smile.gif

This post was edited by Josefista on Sep 13 2007 08:16am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 08:30am
Quote (Josefista @ Thu, Sep 13 2007, 03:10pm)
Dobre no, trosku jste me presvedcili, to musim uznat... tongue.gif asi jsem az moc pacifista, nebo co smile.gif


smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1171819202124Next
Add Reply New Topic New Poll