Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 01:34pm)
Kluci ted mi jeden nejmenovanej capek na chatu rekl strasne zajimavou vec, asi to myslel jako vtip ale nevim... ze prej ten co Hraje hc je noob protoze SC je vetsi adrenalin...
Jasně a víš o tom že ja jsem PAPA CASSANOVA? :-O