d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 05:12am
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 19 2007, 04:01pm)


jezisi kriste..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 20 2007 08:29am
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 19 2007, 04:01pm)


V tom druhem videu jak ten moula dela stale tou rukou, to je fakt k smichu.
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:08am
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 04:57pm)


Ten první je dobrej ten druhej mi připadá dost o ničem This is Sparta jak to tam řve zabíra snad většinu klipu a to je furt ta jedna sekuda co se opakuje wink.gif
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Aug 20 2007 11:13am
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:08pm)
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 04:57pm)


Ten první je dobrej ten druhej mi připadá dost o ničem This is Sparta jak to tam řve zabíra snad většinu klipu a to je furt ta jedna sekuda co se opakuje wink.gif



njn ale sak je to haluz ;D
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:21am
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 05:13pm)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:08pm)
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 04:57pm)


Ten první je dobrej ten druhej mi připadá dost o ničem This is Sparta jak to tam řve zabíra snad většinu klipu a to je furt ta jedna sekuda co se opakuje wink.gif



njn ale sak je to haluz ;D


Ale fakt nevim kdo to je, jestli herec co hrál ve Spartě nebo někdo jinej, spartu sem neviděl takže fakt nevim
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Aug 20 2007 12:39pm
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:21pm)
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 05:13pm)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:08pm)
Quote (adofka @ Mon, Aug 20 2007, 04:57pm)


Ten první je dobrej ten druhej mi připadá dost o ničem This is Sparta jak to tam řve zabíra snad většinu klipu a to je furt ta jedna sekuda co se opakuje wink.gif



njn ale sak je to haluz ;D


Ale fakt nevim kdo to je, jestli herec co hrál ve Spartě nebo někdo jinej, spartu sem neviděl takže fakt nevim


xD xD xD xD XD XD XD XD




http://community.livejournal.com/randompictures/2209617.html?page=2

This post was edited by doobik on Aug 20 2007 12:41pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 20 2007 04:31pm
Quote (adofka @ Mon, 20 Aug 2007, 18:57)


lol ten s tim cs .. ja tu vyprsknul piti biggrin.gif
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Aug 21 2007 05:10am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll