Quote (Esantin @ Sun, Sep 9 2007, 05:07pm)
když připojim 4 chary do jedný hry tak se mi to hrozně lagguje a nějaký chary to vyhodí nevíte čím to je?
to je tim loaderem nebo spatnym pc

kdyz mam spusteny 2x d2, tak jako rusher pouzivam loadera mule normalni d2