d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 9 2007 11:23am
Quote (Esantin @ Sun, Sep 9 2007, 05:07pm)
když připojim 4 chary do jedný hry tak se mi to hrozně lagguje a nějaký chary to vyhodí nevíte čím to je?


to je tim loaderem nebo spatnym pc smile.gif

kdyz mam spusteny 2x d2, tak jako rusher pouzivam loadera mule normalni d2
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 9 2007 11:59am
proc kdyz mam loader.. tak nejde dia . napise Hey guys We got big error here
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 9 2007 12:53pm
pc myslim že to neni, šlo mi to až donedávna
používám loader november 2005 a s jednim nainstalovaným dia
neví někdo proč to nejde plz?
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:00pm
Prosim pomoc RUNNER ME CHCE ZABIT!!!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 01:34pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 07:00pm)
Prosim pomoc RUNNER ME CHCE ZABIT!!!


run run kiss akara !


This post was edited by Lua on Sep 9 2007 01:35pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 9 2007 02:23pm
Quote (Jameess @ Sun, 9 Sep 2007, 21:00)
Prosim pomoc RUNNER ME CHCE ZABIT!!!


tak udelej mulu a nech si dat pk devil.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 10 2007 02:58pm
Quote (Esantin @ Sun, 9 Sep 2007, 18:07)
když připojim  4 chary do jedný hry tak se mi to hrozně lagguje a nějaký chary to vyhodí nevíte čím to je?


kua zkusim reinstall..
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 10 2007 08:13pm
Quote (Esantin @ Mon, Sep 10 2007, 08:58pm)
kua zkusim reinstall..


hele laguje to vice lidem,minimalne vcera si na to 2strasne stezovali,mozna to je loaderem....:-/
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 10 2007 10:25pm
Quote (killercz @ Tue, 11 Sep 2007, 03:13)
hele laguje to vice lidem,minimalne vcera si na to 2strasne stezovali,mozna to je loaderem....:-/


jenže tak proč mi to fungoval pul roku a ted se to podělalo?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 10 2007 11:23pm
sr guys. we got a big error here
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll