[QUOTE=undead_lord,Fri, Apr 20 2007, 09:35am][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Apr 20 2007, 09:09am][QUOTE=otko,Thu, Apr 19 2007, 05:21pm][QUOTE=M0f0,Thu, 19 Apr 2007, 16:41][QUOTE=hero_cz,Thu, 19 Apr 2007, 16:58][QUOTE=otko,Thu, 19 Apr 2007, 08:12]

</DIV><!--QuoteEEnd-->
xxx fg bude[/QUOTE]
gieb phree ty luckenzor

[/QUOTE]
ja som rano len tak zapol dia bo som zaspal do skoly

a spravil dva dia runy lol[/QUOTE]
proc bych to potom mel hrat kdyz on da 2x dia a padne mu vec za xxx?

Ja muzu hledat cely a padne mi mozna tak tal runa..[/QUOTE]
protze hledas tak max 30 min ...[/QUOTE]
hledal jsem cely tyden cele dopoledne a prd..

tak proc se snazit