Quote (doobik @ Tue, May 15 2007, 09:27pm)
Mne sa v poslednej dobe velmo zapacil Landa...
Btw,ludia,ak mate dakto nick na www.last.fm ,tak napiste acc,pridam si vas
http://www.last.fm/user/Dubacik/A kto acc nemate,hybaj hybaj,acc urobit !
na last fm sem kupodivu sobcz ^^