d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1161718192048Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,653
Joined: Jun 11 2008
Gold: 9,354.00
Jul 2 2009 04:22am
Quote (N3cum @ Thu, Jul 2 2009, 11:19am)
Fesak


hmm hahahaha ... ty si riadne vtipny :D ... hehe
btw to fe fotka s topfestu
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2009 11:52am
Quote (Kebs @ Thu, Jul 2 2009, 10:20am)
slušelo by mu to kdyby si vyžehlil vlasy..... nechceš traktor?


Co budu delat s traktorem? :D
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 2 2009 11:57am
Quote (N3cum @ Thu, Jul 2 2009, 07:52pm)
Co budu delat s traktorem? :D


asi traktorovat na nem budes ne?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 2 2009 12:39pm
Quote (yosimitshu @ Thu, 2 Jul 2009, 11:15)
http://213.215.107.199/fotoalbumy/257/822/f_257822824_0b135acaf5491aec254f10d566792b40.jpg


takovej Anglan :)
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 2 2009 02:47pm
Quote (yosimitshu @ Thu, Jul 2 2009, 12:15pm)
http://213.215.107.199/fotoalbumy/257/822/f_257822824_0b135acaf5491aec254f10d566792b40.jpg


dobre se smejes xD
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 3 2009 01:07am
Quote (N3cum @ Thu, 2 Jul 2009, 08:49)
Lol, zato ty si nadhernej, vypadas jak pica s tim satkem + ti dva potrati kolem tebe :rofl:



musíš to brát tak, že to byla školní akce a museli jsme se oblíkat jako hippies

zatímco Wourly vypadá otřesně i v "normálním" oblečení, so there
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2009 03:42am
Quote (st3pix @ Fri, Jul 3 2009, 07:07am)
musíš to brát tak, že to byla školní akce a museli jsme se oblíkat jako hippies

zatímco Wourly vypadá otřesně i v "normálním" oblečení, so there


Si pica, chovas se tak a vypadas tak. Stfu thx.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 4 2009 04:04am
Quote (N3cum @ Sat, Jul 4 2009, 09:42am)
Si pica, chovas se tak a vypadas tak. Stfu thx.


ze te to furt bavi
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2009 04:05am
Quote (vanys @ Sat, Jul 4 2009, 10:04am)
ze te to furt bavi


Jak me, ta pica tepla si porad zacina
Nelez mu zase doprdele prosimte...

This post was edited by N3cum on Jul 4 2009 04:05am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 4 2009 04:39am
Quote (N3cum @ Sat, Jul 4 2009, 10:05am)
Jak me, ta pica tepla si porad zacina
Nelez mu zase doprdele prosimte...


on si zacina a ty furt odpovidas
zadny lezeni do prdele nevidim
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192048Next
Add Reply New Topic New Poll