d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 05:40pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 00:37)
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která  vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.


omg, rikat svy duverny veci kamosum na D2, tomu uz fakt rikam noliferství. jdi do hospody, vozer si tlamu vole a vykecej se cisnikovi esli nemas normalni kamarady tongue.gif

This post was edited by Josefista on Nov 11 2008 05:41pm
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold: 2,665.00
Nov 11 2008 05:41pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 01:37)
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která  vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.


autor topicu asi nechtěl odpovědi v tomto stylu - navíc nikdo přesně neví, co se u Vás děje - tak to fakt rešte přes PM - ok? Jinak vše nejlepší k svátku. P
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:41pm
Quote (MrReaper @ Wed, Nov 12 2008, 12:39am)
a to že Eni si našla píchače je podle tebe res publica?


díky.. zrovna jsem chtela reagovat v podobnem smyslu..
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 05:42pm
Uz mlcim smile.gif
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 05:43pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 01:37)
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která  vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.


me se teda nezda , ze by ses zmenil, ono se zmenilo spis jen tvoje chovani k tem dvema tongue.gif tema urazkama se uz stejna nic nevyresi, tak by bylo dobry toho radsi nechat wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Nov 11 2008 05:43pm
ty vole 86k fg v raffele ted to musi vyjit !!! tak hosani drzte mi koule!
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 05:44pm
Quote (petronela @ Wed, 12 Nov 2008, 01:41)
autor topicu asi nechtěl odpovědi v tomto stylu - navíc nikdo přesně neví, co se u Vás děje - tak to fakt rešte přes PM - ok? Jinak vše nejlepší k svátku. P


tos trosku prosvihla, svatek mel vcera teda jestli nema druhy jmeno benedikt biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 05:45pm
Quote (hero_cz @ Wed, 12 Nov 2008, 00:43)
ty vole 86k fg v raffele ted to musi vyjit !!! tak hosani drzte mi koule!


JEEEEEEEEEEEEEEED
(asi pudu spat)
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 05:45pm
Quote (hero_cz @ Wed, 12 Nov 2008, 01:43)
ty vole 86k fg v raffele ted to musi vyjit !!! tak hosani drzte mi koule!


Go Bender! Go Bender!!!!
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:45pm
Quote (hero_cz @ Wed, Nov 12 2008, 12:43am)
ty vole 86k fg v raffele ted to musi vyjit !!! tak hosani drzte mi koule!


koule ti drzet nehodlam ale svoje palce ti drzim tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll