Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 01:37)
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.
me se teda nezda , ze by ses zmenil, ono se zmenilo spis jen tvoje chovani k tem dvema

tema urazkama se uz stejna nic nevyresi, tak by bylo dobry toho radsi nechat