Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:03am)
Mno.. když to neviš, tak ja ti to povím.. To je jen přirozená reakce na ty tvoje projevy co jsem tady na fóru četla.. Toť vše.. Prostě jsem napsala svůj názor. Myslím, že na to mám právo. To, že se ti můj názor nelíbí hned neznamená, že jsou to blbé keci....

řekla, ale když jsi to přehlídl, tak ti to tu cituji ještě jednou......
- sry za dvojtej post....