d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1161718192031Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 4 2008 04:17am
Quote (trivis @ Mon, 4 Aug 2008, 11:04)
rozdil je co tu pisu a jak delam svoji praci,tot vse,ale asi ti to nedochazi.


rek bych, ze ne. clovek co je v normalnim zivote normalni, neprijde na forum a nezacne se chovat jako debil.
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 4 2008 04:18am
Quote (Enigmma @ Mon, 4 Aug 2008, 11:16)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD hele tak tohle je přímo zářný příklad uražené mužské ješitnosti sledujete to? xDDDDDD

(keci typu: proč já? Proč ne ten druhej? On je horší jak já.... ...... ) hehe


To hero_cz: asi máš recht, ale mě to nedalo.. Už budu hodna happy.gif


assi se musis v praci hodne nudit co?biggrin.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:19am
Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 10:17am)
rek bych, ze ne. clovek co je v normalnim zivote normalni, neprijde na forum a nezacne se chovat jako debil.


Hele už jsem ti říkala, že zbožňuju tvé názory? wub.gif

to hero_cz: já mám dovolenou heč happy.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 4 2008 04:20am
Quote (Enigmma @ Mon, 4 Aug 2008, 11:19)
Hele už jsem ti říkala, že zbožňuju tvé názory? wub.gif

to hero_cz: já mám dovolenou heč happy.gif


hej tak to ti fakt zavidim smile.gif
ja jsem bohuzel v praci :[

jj pugy je nejlepsi smile.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:21am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:16am)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD hele tak tohle je přímo zářný příklad uražené mužské ješitnosti sledujete to? xDDDDDD

(keci typu: proč já? Proč ne ten druhej? On je horší jak já.... ...... ) hehe




e/ vy ste husty vsichni smile.gif nedivim se foxovi ze na vas ma kecy,ste parta volu,bez vyjimek...

This post was edited by trivis on Aug 4 2008 04:23am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:22am
Quote (hero_cz @ Mon, Aug 4 2008, 10:20am)
hej tak to ti fakt zavidim smile.gif
ja jsem bohuzel v praci :[

jj pugy je nejlepsi smile.gif


já mám už od minulého týdne dovolenou smile.gif)) a mám ji až do neděle. Tak buď hodnej klučina a pracuj i za mě wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:23am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:03am)
Mno.. když to neviš, tak ja ti to povím.. To je jen přirozená reakce na ty tvoje projevy co jsem tady na fóru četla.. Toť vše.. Prostě jsem napsala svůj názor. Myslím, že na to mám právo. To, že se ti můj názor nelíbí hned neznamená, že jsou to blbé keci....  happy.gif


řekla, ale když jsi to přehlídl, tak ti to tu cituji ještě jednou...... smile.gif
- sry za dvojtej post....
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 4 2008 04:24am
Quote (Enigmma @ Mon, 4 Aug 2008, 11:22)
já mám už od minulého týdne dovolenou smile.gif)) a mám ji až do neděle. Tak buď hodnej klučina a pracuj i za mě wink.gif


hihihi taky si musim nekdy nakou dovcu vzit

ej asi pozadam njaguara aby nam sem pridal naky squelch buttom jako je v diablu biggrin.gif to by nam ulehcilo praci a nemuseli bychom poslouchat blbe keci tech debilku co tu spamuji rofl.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:25am
Quote (hero_cz @ Mon, Aug 4 2008, 10:24am)
hihihi taky si musim nekdy nakou dovcu vzit

ej asi pozadam njaguara aby nam sem pridal naky squelch buttom jako je v diablu biggrin.gif to by nam ulehcilo praci a nemuseli bychom poslouchat blbe keci tech debilku co tu spamuji rofl.gif


To máš recht.... smile.gif Hele vy oba dva dneska s pugym perlite.. Jeden lepsi jak druhej... Diky bože za pár normálních lidí na foru....

- tím nechci urazit nikoho, koho jsem doslovně nejmenovala - je vás tu víc nebojte happy.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 04:25am
Quote (hero_cz @ Mon, 4 Aug 2008, 12:24)
hihihi taky si musim nekdy nakou dovcu vzit

ej asi pozadam njaguara aby nam sem pridal naky squelch buttom jako je v diablu biggrin.gif to by nam ulehcilo praci a nemuseli bychom poslouchat blbe keci tech debilku co tu spamuji rofl.gif


ja ti dam ty prase
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192031Next
Closed New Topic New Poll