d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sraz D2jsp V Praze > Uvnitr Jsou Podrovnosti
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 2 2008 10:07am
Quote (Nipik @ Sat, Aug 2 2008, 04:04pm)
Quote (st3pix @ Sat, 2 Aug 2008, 11:59)
</A>

ta
tvoje fotka narozdíl od téhle není fake, a ať se ti to líbí nebo ne,
fakt tam vypadáš jak šikmooká kundí hlava s rovným kšiltem (FTW)


ee
rovnej kšilt kdyby si cetl co jsem psal nebo si me nekdy vydel v realu
tak je to celkem podstatnej rozdil.. njn mysli si co chces ses
tvrdohlavej rozmazlenej debilek .. neni muj problem sry, se ukaz ty ty
frajere:D a navic to neni fake tak ty vypadas jako retardovanej mental



n1.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 2 2008 10:15am
Quote (Sentinel4 @ Sat, 2 Aug 2008, 18:07)
n1.


hmm no a co jako
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 2 2008 11:09am
Quote (Nipik @ Sat, 2 Aug 2008, 18:15)
hmm no a co jako


failure
-------
when your best isnt good enough..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 2 2008 11:59am
Quote (Karbec @ Sat, 2 Aug 2008, 18:09)
failure
-------
when your best isnt good enough..


FUCKING VERBALED

heart.gif karbec

btw z té fotky jde fakt poznat, že máš iq pod 20 a vietnamské rodiče Nipíku... a obojí je bohužel hluboký podprůměr
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 2 2008 12:06pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, 1 Aug 2008, 14:27)
")'>http://img383.imageshack.us/img383/273/005gx8.jpg

smile.gif<!--QuoteEnd-->


tohle je rovnej ksilt :/ boze ja sem snad jednou postnu moje foto to uvidite ksilt biggrin.gif to se poserete wink.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 2 2008 12:08pm
Quote (st3pix @ Sat, 2 Aug 2008, 19:59)
FUCKING VERBALED

heart.gif karbec

btw z té fotky jde fakt poznat, že máš iq pod 20 a vietnamské rodiče Nipíku... a obojí je bohužel hluboký podprůměr


jj uz se navaží do rodiny to je stupen toho nejvetsi zamrdanstvy ty zkurvenej retarde tvoje baba je pica kdyz uz sme u toho biggrin.gif .i. you
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 2 2008 12:25pm
Quote (Nipik @ Sat, 2 Aug 2008, 20:08)
jj uz se navaží do rodiny to je stupen toho nejvetsi zamrdanstvy ty zkurvenej retarde tvoje baba je pica kdyz uz sme u toho biggrin.gif .i. you


lol ted jsi se teprv projevil jako opravdovej BLBEC
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 2 2008 12:33pm
Quote (Karbec @ Sat, 2 Aug 2008, 20:25)
lol ted jsi se teprv projevil jako opravdovej BLBEC


nezajem on si zacal a ted naky jeho oprostovani me nezajma timto na nej totalne "SERU" sorry za tynadavky ale takovej blb se jen tak nenajde
priznej ze to trosku prehnal blbecek debilni

This post was edited by Nipik on Aug 2 2008 12:37pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 3 2008 05:07am
Quote (Nipik @ Sat, 2 Aug 2008, 19:33)
nezajem on si zacal a ted naky jeho oprostovani me nezajma timto na nej totalne "SERU" sorry za tynadavky ale takovej blb se jen tak nenajde
priznej ze to trosku prehnal blbecek debilni


ON SI ZAČÁÁÁÁÁÁL
JÁ NEHRAJŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

až se naučíš česky ty vietnamská lachtaní kundo tak se s tebou možná začnu bavit
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 3 2008 05:10am
Quote (st3pix @ Sun, 3 Aug 2008, 13:07)
ON SI ZAČÁÁÁÁÁÁL
JÁ NEHRAJŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

až se naučíš česky ty vietnamská lachtaní kundo tak se s tebou možná začnu bavit


word !!
zalozime guild against nipik, vsedim se ze se najde dost lidi wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll