nebudu kvuly tomu delat topic tak to soupnu sem www.d23jsp .org lol nakej podel ne ?

na to JSP musi mit snad jaguar prava ne?

bych to zažaloval :/ ma to bejt d3 ne d2 akorat ono se to prepisuje

je to zeditovany proste se ta strnaka jmenuje www "d tri jsp tecka org kdyz to napises tak mi tp prepise na d2jsp

edit:
Quote
bude se delat dNIPIKjsp.org
uz sena to tezsim

a bude tam hrat Zremixovana pisnacka od hugo toxxx -> Cislo jedna

a v ty pisničce bud emisto hugo Nipik
This post was edited by Nipik on Jul 26 2008 02:09pm