d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 7 2007 08:05am
Quote (zerkii @ Sat, Jul 7 2007, 02:03pm)
Quote (Esantin @ Sat, 7 Jul 2007, 14:58)
poslední dobou mi nějak nejdou vkládat pics


jj blbnul jim JS, taky se mi to párkrát stalo a musel jsem tagy psát ručně ohmy.gif


normálně na trade m i to jde, ale tady mi nejde ani bold atd..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 8 2007 12:37pm
jakto že někdo má třeba top 10 friends a ostatní jenom top 6?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 8 2007 12:43pm
Quote (Esantin @ Sun, 8 Jul 2007, 19:37)
jakto že někdo má třeba top 10 friends a ostatní jenom top 6?


kupil si dalsi friend slot za 500 rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 8 2007 12:44pm
Quote (otko @ Sun, Jul 8 2007, 06:43pm)
Quote (Esantin @ Sun, 8 Jul 2007, 19:37)
jakto že někdo má třeba top 10 friends a ostatní jenom top 6?


kupil si dalsi friend slot za 500 rofl.gif


nějak sem tak tušil že to bude stát fg biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 10 2007 02:03pm
Quote (Esantin @ Sun, Jul 8 2007, 06:44pm)
Quote (otko @ Sun, Jul 8 2007, 06:43pm)
Quote (Esantin @ Sun, 8 Jul 2007, 19:37)
jakto že někdo má třeba top 10 friends a ostatní jenom top 6?


kupil si dalsi friend slot za 500 rofl.gif


nějak sem tak tušil že to bude stát fg biggrin.gif


jak jinak taky ze.. smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 28 2007 11:59am
Kdo zna runnera .. plx jestli vite kde je nebo kdy prijde ...etc.. plis napiste treba pres pm
nevim kam to mam napsat .. potrebuju ho tu stihnout.
Thank Jou
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 31 2007 12:39pm
ESCL znamená Europe Softcore ladder nebo East Softcore ladder?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 31 2007 01:37pm
Quote (Esantin @ Tue, 31 Jul 2007, 20:39)
ESCL znamená Europe Softcore ladder nebo East Softcore ladder?


east .. europe je EUSCL
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 2 2007 02:08pm
jake je rozlišeni a velikost signatury ? ;p dik
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 2 2007 02:21pm
400x150 max
70kb
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718192025Next
Closed New Topic New Poll