Quote (zerkii @ Sat, Jul 7 2007, 02:03pm)
Quote (Esantin @ Sat, 7 Jul 2007, 14:58)
poslední dobou mi nějak nejdou vkládat pics
jj blbnul jim JS, taky se mi to párkrát stalo a musel jsem tagy psát ručně

normálně na trade m i to jde, ale tady mi nejde ani bold atd..