Quote (Killer111 @ Mon, Jan 21 2008, 11:21pm)
a co otecko hrajes ?
otečko je slabý na tank.. je to fakt mrdka za to bych nehrál, potřebuješ manu a tu věčně nemáš, navíc ten vzhled... člověk nechápe.
ótéčko = obrněnej transportér ^^
This post was edited by Sobcz on Jan 21 2008 05:09pm