d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1161718
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 13 2008 10:13am
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 13 2008, 05:09pm)
to je dobre smile.gif

btw az za nakej ten rok uslysite o nakym Martinovi z plzne kterej je na spicce rapovy sceny v cz a svk tak to sem ja biggrin.gif kecam ... ale to je moje nejvetsi prani laugh.gif


ja si taky preju aby si dopad jako idiot rofl.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 13 2008 10:39am
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 13 2008, 04:13pm)
ja si taky preju aby si dopad jako idiot rofl.gif


ja uz bohuzel tak dopad , tim ze posloucham nooba soba
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Mar 13 2008 11:08am
Quote (Black_WoH @ Thu, 13 Mar 2008, 17:39)
ja uz bohuzel tak dopad , tim ze posloucham nooba soba


superstar? hvezdna pechota?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Mar 13 2008 12:45pm
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 13 2008, 04:09pm)
to je dobre smile.gif

btw az za nakej ten rok uslysite o nakym Martinovi z plzne kterej je na spicce rapovy sceny v cz a svk tak to sem ja biggrin.gif kecam ... ale to je moje nejvetsi prani laugh.gif


Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 13 2008 02:01pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, 12 Mar 2008, 16:09)
Ten retard byl mysleny na me? tongue.gif

Mno ja v tom hip hopu ty texty ani moc nevnimam.. vim je to mozna blbost.. ale mi se v tom strasne libi to ze to ma rytmus melodii atd.. ktery u metalu postradam.. cca pred 4 lety jsem taky metal poslouchal ale spise prevazne slipknoty kteri tam taky tu melodii meli..

e: navic hraju basket se kterym je hip hop proste spojeny smile.gif


Retard byl na pana Hru...

ehm... SlipKnoT... je to nu-metal + rapcore (hardcore s prvky rapu) a s metalem v danem slova smyslu ma spolecne mozna nastroje a feel... ale to neni podstatne... podstatnejsi je ze SlipKnoT jsou oproti jinym vecem dost NEmelodicky metal... valna cast power metalovych kapel je melodictejsich nez jsou oni... a to nemluvim o vylozene melodic stylech... ale to myslim si taky neni nijak zasadni, vzhledem k tomu ze uz je neposlouchas... ja proste jenom nemam rad tyhle bludy typu "Posloucham Metallicu jsem drsna metla!", pustis jim neco jineho treba i stejneho zanru a uz se jim to nelibi... tim nerikam ze je nutne poslouchat vsechen metal, ale kdyz posloucham jednu kapelu tak nejsem metla (posloucham obcas Chaoz nebo PSH a taky nejsem Hip Hoper laugh.gif )

jinak ja ti to neberu, u nas ve tride jsou taky dva basketaci - hip hoperi a jsou to v pohode lidi
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Mar 13 2008 02:25pm
Quote (MrReaper @ Thu, Mar 13 2008, 08:01pm)
Retard byl na pana Hru...

ehm... SlipKnoT...  je to nu-metal + rapcore (hardcore s prvky rapu) a s metalem v danem slova smyslu ma spolecne mozna nastroje a feel... ale to neni podstatne... podstatnejsi je ze SlipKnoT jsou oproti jinym vecem dost NEmelodicky metal... valna cast power metalovych kapel je melodictejsich nez jsou oni... a to nemluvim o vylozene melodic stylech... ale to myslim si taky neni nijak zasadni, vzhledem k tomu ze uz je neposlouchas... ja proste jenom nemam rad tyhle bludy typu "Posloucham Metallicu jsem drsna metla!", pustis jim neco jineho treba i stejneho zanru a uz se jim to nelibi... tim nerikam ze je nutne poslouchat vsechen metal, ale kdyz posloucham jednu kapelu tak nejsem metla (posloucham obcas Chaoz nebo PSH a taky nejsem Hip Hoper laugh.gif )

jinak ja ti to neberu, u nas ve tride jsou taky dva basketaci - hip hoperi a jsou to v pohode lidi


Jsem strasne rad ze nemusim opet nic psat a muzu se plne stotoznit s Reapem ;-)
E: Krome toho hip-hopoveho vyberu biggrin.gif
E2: Abych nekecal tak z tohohle uchcavam, to je tak... jak to popsat... tak primitivni az je to dobre smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=T445XPqWHtU

This post was edited by Leri on Mar 13 2008 02:26pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 13 2008 03:01pm
Quote (Leri @ Thu, 13 Mar 2008, 21:25)
Jsem strasne rad ze nemusim opet nic psat a muzu se plne stotoznit s Reapem ;-)
E: Krome toho hip-hopoveho vyberu biggrin.gif
E2: Abych nekecal tak z tohohle uchcavam, to je tak... jak to popsat... tak primitivni az je to dobre smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=T445XPqWHtU


rofl.gif
Member
Posts: 4,408
Joined: Oct 10 2007
Gold: 1.90
Mar 19 2008 07:58pm
nefacha nevim co stim je
Member
Posts: 7,912
Joined: Jan 15 2008
Gold: 156.33
Mar 20 2008 06:23am
here??^^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 20 2008 06:32am
Quote (reartu @ Thu, 20 Mar 2008, 14:23)
here??^^


wtf u are?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1161718
Closed New Topic New Poll