d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 5 2007 11:29am
Za to muze ten php kod Karbeci biggrin.gif

Quote (Karbec @ Wed, Sep 5 2007, 05:31pm)
mg leri pls ty urcite poradis biggrin.gif


Ne v tom ti neporadim, nekdy se mi tohle stalo. Ale to bylo tak, ze mne to shodilo z niceho nic z bn, a napsalo tohle, klikl sem znova na battlenet, a uz to jelo.

This post was edited by Leri on Sep 5 2007 11:32am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 5 2007 11:30am
Quote (Jameess @ Wed, Sep 5 2007, 05:29pm)


a co mi poradite na tohle ?


Pockej 3 mesice a odbanujou ti key smile.gif

EDIT: Znamena to i ztratu acc na kterem jsi ty hacky pouzil.

This post was edited by Leri on Sep 5 2007 11:31am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 11:30am
Quote (Jameess @ Wed, 5 Sep 2007, 19:29)


a co mi poradite na tohle ?


hi ban.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 11:31am
Quote (Leri @ Wed, 5 Sep 2007, 19:29)
Za to muze ten php kod Karbeci biggrin.gif


mg leri pls ty urcite poradis biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 5 2007 11:31am
nj... tak este ze mam 2 cd key.. no budu si muset nejspis koupit dalsi dia...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 5 2007 11:33am
Quote (Jameess @ Wed, 5 Sep 2007, 19:31)
nj... tak este ze mam 2 cd key.. no budu si muset nejspis koupit dalsi dia...


to si takovy nolifer? ja taky rofl.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 5 2007 11:38am
Quote (Jameess @ Wed, Sep 5 2007, 05:29pm)


a co mi poradite na tohle ?


na to ti nic neporadím.. snad jen

YOU GOT OWNED

a nehackuj smile.gif

btw cu se zeptat dá se sehnat jen cd-key nebo si musím koupit další dia
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 7 2007 11:27am
jedná se o trochu netradiční help, potřebovl bych poradit nějakej web. stranku, která se zabývá politikou (zahraniční i českou), pokud možno v v češtině (angličtině)

& up
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 07:24am
Potreboval bych tak za cca 10 - 15 min rush norm - hell pokud bude nekdo na baal q scnl eu

Najde se nejaka dobra duse? Cekam jen tebe napis mi !!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 9 2007 11:07am
když připojim 4 chary do jedný hry tak se mi to hrozně lagguje a nějaký chary to vyhodí nevíte čím to je?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll