Quote (sapier @ Mon, 5 Mar 2007, 21:43)
Quote (Charoncz @ Mon, Mar 5 2007, 08:27pm)
a muj? self-made crap

akorat bych ho posunul trochu jeste do leva

jde to jenom na stred nebo uplne doleva :|
Quote (Sobcz @ Mon, 5 Mar 2007, 22:04)
Quote (Charoncz @ Mon, Mar 5 2007, 09:27pm)
a muj? self-made crap

zmenil bych font.. tendle se mi nelibi

mi sezen nejaky lepsi. ale musi to byt pekny "psaci" font. tenhle se menuje English

Quote (undead_lord @ Mon, 5 Mar 2007, 22:06)
Quote (Charoncz @ Mon, Mar 5 2007, 08:27pm)
a muj? self-made crap

mi pripada takovy holcici
no cemment
no a jinak to nedelam v PS, pac se mi ho nechce kvuli takovy picovine stahovat (na mym pripojeni by se to stahovalo asi tejden)
a ta animace je delana proste tak, ze se postupne meni barva pismenek