Quote (Karbec @ Fri, 6 Apr 2007, 07:42)
Mr. Oizo - flat beat
xD
jj tak to je klasika

jinak Alizee, k te uz tady nekdo myslim rekl ze je sukatelna, s tim souhlasim, ale to je tak jedine co k ni reknu

edit: ne øeknu k tomu vic... Alizeee by mela byt spis tanecnice, v tom by t imho klidne dotahla na mistryni sveta kdyby sehnala dobreho partnera... jinak jako zpevacka jde uplne mio me, takze neresim
edit2: nekdo zrusil Sobikovo video a myslim si ze si zaslouzi repost:
http://www.youtube.com/watch?v=1lcwROZBI9Q This post was edited by MrReaper on Apr 6 2007 06:56am