Quote (Wourly @ Wed, 1 Jul 2009, 17:32)
Ale stále to nedělá tak dlouho, jak dlouho jsi to dělal ty

orly? ukaž thread, kde dodguju postnutí fotku ty nulo. Není?
takže....
STFU!
E: abys nemusl ztrácet čas, tak ti to tady postnu
Quote (st3pix @ Sun, 7 Jun 2009, 19:43)
to je i tak, nicméně na fotku se velice těším 8)
Quote (N3cum @ Sun, 7 Jun 2009, 19:49)
Ja na tvou taky... doufam ze sem taky postnes svuj xicht

Quote (st3pix @ Mon, 8 Jun 2009, 21:20)
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2300/133/55/1535355544/n1535355544_1119335_830.jpg
to vlevo, je to asi tři roky staré, lepší nemám (novější jo, ale ne lepší xD)
ALE DO PIČI TRVALO MI TO TÉMĚŘ 26HODIN QMFG!!!°!1!1!1!!1!1!!1EINS
NEJVĚTŠÍ A NEJDELŠÍ DODGE V HISTORII JSPThis post was edited by st3pix on Jul 1 2009 01:49pm