d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1151617181948Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 1 2009 01:43pm
Quote (Wourly @ Wed, 1 Jul 2009, 17:32)
Ale stále to nedělá tak dlouho, jak dlouho jsi to dělal ty :P


orly? ukaž thread, kde dodguju postnutí fotku ty nulo. Není?

takže....

STFU!



E: abys nemusl ztrácet čas, tak ti to tady postnu

Quote (st3pix @ Sun, 7 Jun 2009, 19:43)
to je i tak, nicméně na fotku se velice těším 8)


Quote (N3cum @ Sun, 7 Jun 2009, 19:49)
Ja na tvou taky... doufam ze sem taky postnes svuj xicht :)



Quote (st3pix @ Mon, 8 Jun 2009, 21:20)
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2300/133/55/1535355544/n1535355544_1119335_830.jpg

to vlevo, je to asi tři roky staré, lepší nemám (novější jo, ale ne lepší xD)



ALE DO PIČI TRVALO MI TO TÉMĚŘ 26HODIN QMFG!!!°!1!1!1!!1!1!!1EINS
NEJVĚTŠÍ A NEJDELŠÍ DODGE V HISTORII JSP


This post was edited by st3pix on Jul 1 2009 01:49pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 1 2009 02:59pm
Quote (st3pix @ Wed, Jul 1 2009, 07:43pm)
orly? ukaž thread, kde dodguju postnutí fotku ty nulo. Není?

takže....

STFU!



E: abys nemusl ztrácet čas, tak ti to tady postnu








ALE DO PIČI TRVALO MI TO TÉMĚŘ 26HODIN QMFG!!!°!1!1!1!!1!1!!1EINS
NEJVĚTŠÍ A NEJDELŠÍ DODGE V HISTORII JSP


jj, asi rok ti to trvalo
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jul 1 2009 11:18pm
Quote (Wourly @ Wed, Jul 1 2009, 09:59pm)
jj, asi rok ti to trvalo


:rofl: :rofl: jak prosté
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 2 2009 01:00am
Quote (Wourly @ Wed, 1 Jul 2009, 21:59)
jj, asi rok ti to trvalo


26 hodin, důkaz viz výše


jo abych nezapomněl, jsi otřesně hnusnej, ale to už asi víš, co :)
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2009 01:49am
Quote (st3pix @ Thu, Jul 2 2009, 07:00am)
26 hodin, důkaz viz výše


jo abych nezapomněl, jsi otřesně hnusnej, ale to už asi víš, co :)


Lol, zato ty si nadhernej, vypadas jak pica s tim satkem + ti dva potrati kolem tebe :rofl:
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 2 2009 02:16am
Quote (N3cum @ Thu, Jul 2 2009, 09:49am)
Lol, zato ty si nadhernej, vypadas jak pica s tim satkem + ti dva potrati kolem tebe :rofl:


asi tak ale nechtel jsem bejt zmrd tak jsem tu nepsal xD
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2009 02:21am
Quote (IllusiOniX @ Thu, Jul 2 2009, 08:16am)
asi tak ale nechtel jsem bejt zmrd tak jsem tu nepsal xD


stepix je totalni dement, pis o nem co chces, on stejne neumi cist
Member
Posts: 15,653
Joined: Jun 11 2008
Gold: 9,354.00
Jul 2 2009 04:15am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2009 04:19am
Quote (yosimitshu @ Thu, Jul 2 2009, 10:15am)
http://213.215.107.199/fotoalbumy/257/822/f_257822824_0b135acaf5491aec254f10d566792b40.jpg


Fesak
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jul 2 2009 04:20am
Quote (N3cum @ Thu, Jul 2 2009, 11:19am)
Fesak


slušelo by mu to kdyby si vyžehlil vlasy..... nechceš traktor?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181948Next
Add Reply New Topic New Poll