d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 05:32pm
Quote (st3pix @ Wed, 12 Nov 2008, 00:28)
Why so serious smile.gif


ne, ja uz an ep nejsem, jsem uz docela dlouho na PCL.... a ted to pude asi vsechno do pici, zrovna kdyz me to zacinalo kurva hodne bavit a meli sme dobrej tym sad.gif
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 05:32pm
Quote (petronela @ Wed, 12 Nov 2008, 00:28)
máš super acc - mně na jeden vleze jen 8 torchu:(


tim myslim vice nez 1 :-)
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:32pm
Quote (petronela @ Wed, Nov 12 2008, 12:31am)
Přatelé, nechejte už prosím těch urážek všichni tři:)


Peti ja jen rikala svuj nazor a myslim ze jsem se vyjadrovala celkem slusne wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 05:33pm
Quote (Josefista @ Wed, 12 Nov 2008, 00:32)
ne, ja uz an ep nejsem, jsem uz docela dlouho na PCL.... a ted to pude asi vsechno do pici, zrovna kdyz me to zacinalo kurva hodne bavit a meli sme dobrej tym sad.gif


neříkej, že máš taky banán... zrovna TY!
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:34pm
Quote (Josefista @ Wed, Nov 12 2008, 12:32am)
ne, ja uz an ep nejsem, jsem uz docela dlouho na PCL.... a ted to pude asi vsechno do pici, zrovna kdyz me to zacinalo kurva hodne bavit a meli sme dobrej tym sad.gif


oh sad.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 11 2008 05:36pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 00:19)
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.


vim ze to tu bylo uz nekolikrat a vim ze to dopadne jako obvykle naprosto opacne, ale stejne... nemohli byste proboha resit tyhle neshody pres PM?

jinak nasili pres internet je opravdu zajimavy fenomen, jenom kdyby jste o tom poad jenom nemluvili
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 05:36pm
Quote (st3pix @ Wed, 12 Nov 2008, 00:33)
neříkej, že máš taky banán... zrovna TY!


nemam smile.gif ja jsem poctivej... ikdyz je pravda ze na compu na koleji mam myslim loader, ale jen proto abych nemusel prevazet cd porad z domova do skoly. nikdy sem D2 2x neotviral smile.gif a jinak nekra a moji novou amku mam u rakiho na bezpecny mule wink.gif
co ty, prezils ok ne?
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 05:37pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 00:19)
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.


Jsem jediný, kdo nechápe tvoji zprávu, nebo ji nechápe více lidí ?

This post was edited by oldaf on Nov 11 2008 05:39pm
Member
Posts: 14
Joined: Aug 3 2008
Gold: 0.00
Nov 11 2008 05:37pm
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 11 2008 05:39pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 00:37)
dobrá tedy,omlouvám se všem,které jsem jž dříve slovně napadl-to svinstvo,jakým ty říkáš nergale,už neberu a ocenuji žeto tak krásně pouštíš do etheru,myslel jsem si,že jsi velice inteligentní člověk,už podle vyjadřování a ne nějaká hlásná trouba,která  vyslepičí a dá se říci soukromé věci,které jsem říkal jen tobě a tvé drahé polovině ve hře.Moc mě mrí kam to došlo,asi jsem se opravdu změnil,ale nikdy jsem to nemyslel ve zlém-nejsem špatný člověk.


a to že Eni si našla píchače je podle tebe res publica?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181935Next
Add Reply New Topic New Poll