d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1151617181931Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 03:31am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 05:57am)
mno.. .nevim nevim... Ale jestli jsou všichni "strážci zákona" takoví jako trivis, tak potěš koště.... To aby se člověk zavřel doma a nevylézal ven biggrin.gif


1
2
3

SMICH happy.gif

nevim proc mas blby kecy.asi si malinko na hlavicku ne?

Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Aug 4 2008 03:50am
Quote (trivis @ Mon, 4 Aug 2008, 10:31)
1
2
3

SMICH happy.gif

nevim proc mas blby kecy.asi si malinko na hlavicku ne?


neurazej moji enicku jo?
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:03am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 09:31am)
1
2
3

SMICH happy.gif

nevim proc mas blby kecy.asi si malinko na hlavicku ne?


Mno.. když to neviš, tak ja ti to povím.. To je jen přirozená reakce na ty tvoje projevy co jsem tady na fóru četla.. Toť vše.. Prostě jsem napsala svůj názor. Myslím, že na to mám právo. To, že se ti můj názor nelíbí hned neznamená, že jsou to blbé keci.... happy.gif

This post was edited by Enigmma on Aug 4 2008 04:03am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:04am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:03am)
Mno.. když to neviš, tak ja ti to povím.. To je jen přirozená reakce na ty tvoje projevy co jsem tady četla.. Toť vše.. Prostě jsem napsala svůj názor. Myslím, že na to mám právo. To, že se ti můj názor nelíbí hned neznamená, že jsou to blbé keci.... happy.gif


rozdil je co tu pisu a jak delam svoji praci,tot vse,ale asi ti to nedochazi.
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:05am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 10:04am)
rozdil je co tu pisu a jak delam svoji praci,tot vse,ale asi ti to nedochazi.


to sice jo, ale mozek s způsob myšlení, ty ti zůstanou pořád stejné (bohužel asi) tongue.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:06am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:05am)
to sice jo, ale mozek s způsob myšlení, ty ti zůstanou pořád stejné (bohužel asi) tongue.gif


nevim proc mas kecy dyz me neznas.proste se do me ne.er a ja budu delat to samy.kknpthxbye
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:08am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 10:06am)
nevim proc mas kecy dyz me neznas.proste se do me ne.er a ja budu delat to samy.kknpthxbye


ja se do tebe neseru.. dokonce jsem nemluvila ani přímo na tebe... Jen jsem řekla svůj názor a tys hned začal prudit happy.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:13am
Quote (Enigmma @ Mon, Aug 4 2008, 10:08am)
ja se do tebe neseru.. dokonce jsem nemluvila ani přímo na tebe... Jen jsem řekla svůj názor a tys hned začal prudit happy.gif


aha fakt?to mi teda asi uslo,nebo spis tobe^ ,ze tady nepostuju jen jaty blbosti,ale ty si vyberes me happy.gif
sou tu daleko vetsi kokoti,navic ty ktery znas z chanu nebo tak,nevim...me neznas,prectes si par postu,a mas kecy na me a ne na undeada a jemu podobny prizdisrace.

ses fakt typka jak svin wink.gif

Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Aug 4 2008 04:13am
Quote (Enigmma @ Mon, 4 Aug 2008, 11:08)
ja se do tebe neseru.. dokonce jsem nemluvila ani přímo na tebe... Jen jsem řekla svůj názor a tys hned začal prudit happy.gif


eni to nema cenu se s nim dohadovat je to este pubertak ser na nej a ignoruj jeho posty a bude to :]
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 04:16am
Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 10:13am)
aha fakt?to mi teda asi uslo,nebo spis tobe^ ,ze tady nepostuju jen jaty blbosti,ale ty si vyberes me happy.gif
sou tu daleko vetsi kokoti,navic ty ktery znas z chanu nebo tak,nevim...me neznas,prectes si par postu,a mas kecy na me a ne na undeada a jemu podobny prizdisrace.

ses fakt typka jak svin wink.gif


xDDDDDDDDDDDDDDDDDD hele tak tohle je přímo zářný příklad uražené mužské ješitnosti sledujete to? xDDDDDD

(keci typu: proč já? Proč ne ten druhej? On je horší jak já.... ...... ) hehe


To hero_cz: asi máš recht, ale mě to nedalo.. Už budu hodna happy.gif

This post was edited by Enigmma on Aug 4 2008 04:16am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181931Next
Closed New Topic New Poll