Quote (trivis @ Mon, Aug 4 2008, 10:13am)
aha fakt?to mi teda asi uslo,nebo spis tobe^ ,ze tady nepostuju jen jaty blbosti,ale ty si vyberes me

sou tu daleko vetsi kokoti,navic ty ktery znas z chanu nebo tak,nevim...me neznas,prectes si par postu,a mas kecy na me a ne na undeada a jemu podobny prizdisrace.
ses fakt typka jak svin

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD hele tak tohle je přímo zářný příklad uražené mužské ješitnosti sledujete to? xDDDDDD
(keci typu: proč já? Proč ne ten druhej? On je horší jak já.... ...... ) hehe
To hero_cz: asi máš recht, ale mě to nedalo.. Už budu hodna
This post was edited by Enigmma on Aug 4 2008 04:16am